| dyana_6840 a întrebat:

spuneti-mi si mie cum a fost prima intalnire primul sarut si la cAti ani. funta!kiss

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Buna,prima mea intalnire si primul sarut au avut loc in aceeasi zi. Aveam varsta de 15 ani.A fost fantastic.Ea avea 71. Cea mai frumoasa zi din viata mea, a avut loc pe 11 iunie 2011.

| MrSpooky a răspuns:

Prima intalnire la 15 ani
primul sarut la 12 ani

| coolgirl16 a răspuns:

Pai... la 12 anihappy "intalnirea" in spatele scoliibatting eyelashesrolling on the floorhappy... si primul` sarut. tot acolohappy

| MarLeY_6802 a răspuns:

Primul sarut serios la mine a fost la 14 ani, eram la tabara )) ce stress am avut )) de atunci am prins forte mult curaj si intr-un an am reusit sa ma fac si barbat :p