| ιиѕιde a întrebat:

(Stiu ca am mai pus intrebarea dara ma nevoie de raspunsuri si ajutor.)

Deci imi place de un baiat mai mare cu un an decat mine.

Am vorbit cu el de 2 ori.

Ultima data am murit de ras si i-am promis ca-i voi face un cadou de ziua lui chiar daca nu ne cunoastem.Ciudat este ca atunci cand i-am spus ca ii voi da un cadou nu m-a intrebat "De ce vrei sa faci asta?" sau "Ma placi de faci asta?" ci mi-a multumit. :3

Ce sa fac?

Mi-a spus: "Fato, ma omori, de ce nu-mi spui acum ce-mi dai cadou? " iar eu "Baietel stai calm.". rolling on the floor

Acum verisorul lui (care e in clasa cu mine ) ma seaca sa-i spun ce-i cumpar cadou.

Ziua tipului e in decembrie. si eu deja am cadoul.

Verisorul lui a inceput azi sa ma imbratiseze si culmea nu m-a m-ai intrebat nimic de cadou.
Ajutoooor, ce sa fac?
Ce sa mai vorbesc cu tipul?
Cum sa fac sa-i dau cadoul?(asta de ziua lui) >- Ce spun cand i-l dau in afara de "La multi ani!" :/ rolling on the floor)

FUNDAA. :3

3 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Tu vorbesti serios? wtf? ce "relatie" vrei sa ai tu cu el, daca nua veti subiecte de discutii, sau ma rog... vorbiti orice va face sa va simtit bine, orice. iar apoi, faza cu respectivul cadou e putin ciudata, dar... in fine. relaxeaza-te si vorbiti o perioada orice, oricum..trebuie sa va cunoasteti. numai bine

| amalia025 a răspuns:

Doamne... nici nu stiu cu ce sa incep. Din ceea ce am citit eu pe el il intereseaza doar cadoul deci clar materialist scrie pe el. Lasa cadoul si incearca sa va cunoasteti mai bine.Cat despre verisorul lui... ce sa zic? nu il baga in seama. Poate cine stie, i-o placea de tine (glumeam :-P). Bine, vezi tu ce faci. Succes!

| Vallerie a răspuns:

Uite,te inteleg foarte bine, e ceva nou ce te-a cucerit la el.Simplu tie iti e frica sa vorbesti cu el despre alte teme.Incercati spre exemplu sa vorbiti despre filme,astfel vei sti ce fel de om este... Apoi, puteti sa vorbiti despre vreme, mincare etc, puteti vorbi despre ceea ce vorbesti cu o persoana pe care abia ai cunosut-o, lasa emotiile si grijile.In privinta cadoului, dail zicindu-i ca mai e mult pina la ziua lui, i atunci ai putea uita, si simplu doresti sa-i faci o placere! Sper ca te-am ajutat!