| Chocoolatte a întrebat:

Sunt admina la o pagina pe facebook, si de aseara nu mai pot posta pe alte pagini...doar pe pagina mea....Imi apare acest mesaj :"You've been blocked from using this feature, because you made posts on Facebook Pages that have been reported as spam. Learn more about what you can post."

Stie cineva de ce nu merge? Cum as mai putea sa fac sa postez pe alte pagini? Ma autati? Dau funda :*
scuzati categoria big grin

5 răspunsuri:
| Shenn a răspuns:

Iti zice clar de ce nu merge si tu nu vezi? doamne...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Dacă NU şti engleză, dai copy & paste şi intri pe Google Translate - şi îţi traduci conţinutul respectiv!

Sau pui mânuţa pe un DICŢIONAR!

Traducere : "Ati fost blocat de la utilizarea acestei funcții, pentru că ai făcut postări ( pe Pagini Facebook ) care au fost raportate ca spam. Aflați mai multe despre ceea ce se poate posta."

Așa cum spunea și rizbytzu : Îți făceai publicitate paginii tale ( la care ești admină ), lucru INTERZIS!

Răspuns utilizator avertizat
| DnBSniperZs a răspuns:

Banav-as pe toti... Cu paginile voastre de facebook, nici nu stiti ce e aia un Host, sa nu mai vorbesc de MySql si Ddos. Penibil whistling Facebook noul Hi5 laughing lasati-va

| rizbytzu a răspuns:

Ai luat ban, asta înseamna ca tu nu mai poți posta pe alte pagini pentru ca iți făceai publicitate paginii tale, și tu poți da ban la alți admini. Sper ca te-am ajutat.