Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2704233intrebari
Ultimele intrebari
Cadouri USB - USBmania
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
21 Iul
SATI 267.144AFISARI
115.252VIZITE
96.643V. UNICI
23 August 2010
alexa_9800 intreaba:

Buna TPU! Sunt alexa si am un iubit de 1 an si o luna.as vrea sa imi spuneti si mie care sunt cele mai excitante pozitii sexuale atat pentru el cat si pentru mine.ne-am inceput viata sexuala de foarte putin timp. ce mi-ati recomanda?batting eyelashes

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    23 August 2010 15:44
    monyk a răspuns:

Buna, mai, pozitia care va place, fiecare are gusturi diferite, de obicei multi baieti prefera ca fata sa stea deasupra si baiatul sa nu fie activ si multor fete am auzit ca le place ca ele detin controlul... unii prefera pozitia misionarului cand baietul este peste fata, aceasta este cea mai clasica si romantica dupa parerea mea cand ei se pot privi in ochi...
    Deci, cum va spuneam, depinde ce va place, experimentati diferite pozitii si apoi vedeti voi care va place mai mult.De exemplu pozitia doggy style, adica pe la spate este o pozite excitanta atat pentru. fata dar mai ales pentru.baiat pentru.ca penetrarea este adanca.
    Desigur ca multe informatii si poze, sunt pe internet si va puteti documenta ca sa aflati pozitii noi de care nu stiati.winking

• 2 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 23 August 2010 22:32
    pwp a răspuns:
    Da pe acasa tv la intim si acolo iti zic o gramada de pozitii
    cumpara cartea KAma sutra
  • 23 August 2010 15:41
    Doar1îngeR a răspuns:
    Pozitiile in care sunteti cat se poate de apropiati unul de celalalt...