| Klandestin a întrebat:

Sunt baiat am 17 ani, am o mica problema! Cand o fata imi face sex oral ma termin in 3 minute crying. Ce sa fac sa nu ma termin asa de repedee? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| tofanlucian12 a răspuns:

Nu neaparat sa faca de 2 ori sau altceva de genul. acum depinde si fata cu stie sa faca treaba. daca e meseriasa te face repede daca nu mai greu. un pot daca e asa buna si vrei sa tina mai mult treaba, gandestet in alta parte nu mai fi cu gandul acolo la ealaughing. bafta!

62 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar tu ei îi faci și se termină tot în trei minute?
Pa, pa.

| Klandestin explică (pentru Legiuitoarea):

Nu

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Klandestin):

Bună.
Ai lăsat un răspuns în coadă de pește!
Nu-i faci oral deloc, nu?
Oricum este o proastă de acceptă așa ceva, mai este și minoră. Vai de capul ei!
Pa, pa.

| Klandestin explică (pentru Legiuitoarea):

Dc ii proasta daca face oral?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Klandestin):

Bună.
Tu îi faci oral ei? Ce nu înțelegi?
Pa, pa.

| Klandestin explică (pentru Legiuitoarea):

Am incercat nu vrea!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Klandestin):

Bună.
Poftim?
Nu cred așa ceva!
Una peste alta, aveți grijă de voi.
Pa, pa.

| Klandestin explică (pentru Legiuitoarea):

Serios am incercat de vreo 3 ori si nu a vrut degetu i-am bagat dar sa o ling nu vrea tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Klandestin):

Bună!
O,vai de capul tău!
Ce "scârboşi" sunteţi cu oralu' ăsta al vostru!
Dar cine crezi că-i proastă să accepte aşa ceva,bravo ei că nu acceptă s-o lingi,ce-i marioneta ta,s-o manevrezi numai cum vrei tu,ea e şefa, nu tu, na aşa!
Ce tăt îţi trăbă atâta, dacă ea nu vrea, nu vrea şi gata!
Pa!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Te golesti singur cu o ora inainte, apoi dupa terminare orala, faci si sex vaginal - dupa o pauza - si vei rezista mai mult!

| Klandestin explică (pentru PsihoSex):

Mersi muult! Vaginal pot si cu prezervativ?

| PsihoSex a răspuns (pentru Klandestin):

Ba e chiar foarte recomandat, pentru ca e cea mai sigura cale de a evita amandoi sa va dati / luati ceva - niciunul nu puteti fi "garantia" celuilalt! - si apoi sa va acuzati, sa va certati si despartititi! Si chiar nu cred ca merita! Sper totusi, pentru binele tuturor, ca esti gentlemen si ii faci si tu ei, ca sa ii arati atat ca nu esti egoist, ci si, cat de cat, artist in ceea ce ii poti face! Altfel, fi sigur ca va putea gasi foarte usor alt "gurist/artist"!

| Klandestin explică (pentru PsihoSex):

Am incercat si eu o data sa ii fac oral dar nu a vrut a zis ca alta data!

| PsihoSex a răspuns (pentru Klandestin):

Faceti dus impreuna inainte si incearca dupa aia! Poate se crede / simte murdara. explica-i ca e ceva ce se face de sute, daca nu de mii de ani, si asta e! Daca nu era fain, oamenii logic ca nu o faceau! Punct! Si nu te grabi! Fi lent, delicat, priveste-o in ochi in acest timp si intrab-o daca ii place si cum ar mai vrea altfel, daca e cazxul! Success! Sa ne scrii apoi cum a fost, daca a inteles, aa acceptat si mai ales, daca i-a si placut! Daca nu, stai linistit, vei gasi alta care sa stie sa aprecieze acest omagiu delicios, si te vei simti implinit si satisfacut!

| Klandestin explică (pentru PsihoSex):

Mai bine incerc sa gasesc alta oh go on...

Răspuns utilizator avertizat
| wolder a răspuns:

Te excita foarte tare sexul oral. Nu ai ce sa faci doar sa-ti mai faca iarwinking

| Klandestin explică (pentru wolder):

As face sex normal dar n-are inca 18 ani si poate fac bulau!

| wolder a răspuns (pentru Klandestin):

Si crezi ca daca ea iti face oral nu ajungi in temnitalaughing? Tot act sexual cu un minor se numeste si alawinking

| SyndicateW a răspuns (pentru Klandestin):

Ca sa se numeasca corupere de minori in primul rand trebuie sa nu mai fi tu minor si chiar daca faci sex oral tot corupere de minori se numeste.

| Klandestin explică (pentru SyndicateW):

Deci cat am sub 18 ani pot sa ma *** cu minore linistit?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii sa iti faca de 2 ori, a doua oara rezisti mai mult

| Klandestin explică (pentru suntserios):

Am incercat si asta rezist mai mult dar la inceput ii ca-m moarta tongue

| patri a răspuns (pentru Klandestin):

Cand simti ca mai ai un pic fa o pauza si continua dupa.

| feroceboy4u a răspuns:

Gandeste-te frate
la CADAVRE! laughing

| Klandestin explică (pentru feroceboy4u):

laughing la maiasi ma gandesc!

| Azµre a răspuns:

E normal!

| Klandestin explică (pentru Azµre):

E normal. dar ce sa fac sa nu ma termin asa repede?

| Azµre a răspuns (pentru Klandestin):

Să faci mai des happy și să renunți la masturbare big grin

| Klandestin explică (pentru Azµre):

Fac cat pot de des. trebuie sa imi gasesc o pietena de 18ani+ si sa ii placa viata. am zis ca ma las!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sex oral, bleah!
Mi-ar fi SCÂRBĂ!
Faceţi şi voi normal fraţilor, la voi nu mai există normalitate?
Te pup!

| Klandestin explică (pentru anonim_4396):

Exista! :* ii minora! inca. si eu te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alt cocalar cu vrajeala proasta...
Sterge intrebarea.Sau si mai bine...sterge-ti contul!

| Klandestin explică (pentru anonim_4396):

Mars mah!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Klandestin):

Mars tu, cocalare!

| Liliana1981 a răspuns:

Gandeste-te cum ar fi sa intre parintii peste tine.

| Klandestin explică (pentru Liliana1981):

Nu e problema de parintii oh go on.e dc ma termin asa repede!

| suntserios a răspuns (pentru Liliana1981):

rolling on the floor nici nu i se mai scoala

| Liliana1981 a răspuns (pentru suntserios):

La asta ma gandeam si eu. Dar nu vezi ca zice ca n-are probleme? big grin

| Klandestin explică (pentru suntserios):

Se scoala smug!

| Klandestin explică (pentru Liliana1981):

Merge si asa! big grin dar nu vreau sa ma termin asa repede sa pot si eu peste 15 min

| Klandestin explică:

Am citit ca sa beau inainte de sex un pahar de vin sau o bere dar cu cat timp inainte? 5 minute?

| Liliana1981 a răspuns (pentru Klandestin):

Te plictisesti acasa, asa-i?

| Klandestin explică (pentru Liliana1981):

Nu ma plictisesc stai linistita!

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

E ceva normal, insemna ca fata stie sa fac un sex oral foarte bine, asa ca nu vad care e problema, na in timp ceti face sexul oral gandeste-te si u la alt ceva si asa poate vei prelungi timpul...

| Klandestin explică (pentru Stanciu_Anees_1986):

Am auzit si de faza asta. dar mai este o faza sa bei iainte un pahar de vin sau o bere dar inainte cu cat timp?

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Sau fate muci se beat si aatunci cred ca o va durea falcile si tu tot nu vei termina laughing

| Klandestin explică (pentru Stanciu_Anees_1986):

Pai la oral nu ma fac muci laughing numa pe sex normal!

| patri a răspuns:

Fara suparare! Dar masturbeaza-te, astfel cresti rezistenta laughing, citeste pe net! funda?big grin

| Klandestin explică (pentru patri):

Fac si aia de 3 ori! pe net scrie cel mai bine de 2 ori pe saptamana! si ma uit si la filme porno!

| altrix a răspuns (pentru patri):

NU STIU UNDE AI VAZUT TU CA MASTURBAREA TE FACE REZISTENT, DA AIA MINT GRAV. cand te masturbezi te gandesti sa iti dai drumul cat mai repede sa obti placere. creierul tau nu face diferenta dintre sex si masturbare si ajungi la acelasi rezultat (in cazul tau, 1 minut)

| altrix a răspuns (pentru patri):

Calmeaza-te. e o placere mare, unele fete se supara daca nu iti dai drumu repede ca le amorteste gura. incearca sa te relaxezi. ca pana la urma este corpul tau poti sa te controlezi

| Klandestin explică (pentru altrix):

Ms frate! Dar si cand fac sex vaginal vreau sa rezist oleaca mai mult!

| altrix a răspuns (pentru Klandestin):

In timp o sa te obisnuiesti.
eram si eu asa ca tine. si ajunsesem sa rezist prima data de nu imi mai dadeam drumu deloc x_x si a trebuit sa iau pauza.
o sa vezi in timp ce e mai bine pentru tine. daca vrei sa rezisti mai mult, fa prima data cu prezervativ si dupa fara. o sa simta si fata diferenta, si tu.

| Oana92 a răspuns (pentru altrix):

Daca folosesti tehnici de yoga si daca te opresti atunci cand esti pe punctul sa ejaculezi atunci masturbarea ofera rezistenta(vezi bb mihaescu-a face dragoste aproape perfect)

| Klandestin explică (pentru altrix):

Si daca o las insarcinata? :O

| patri a răspuns:

Fara suparare! eu zic sa te masturbezi, creste rezistenta! funda?

| Klandestin explică (pentru patri):

Cred ca inainte de 13 ani ma masturbez tongue

| patri a răspuns:

Pana la urma, primul numar intotdeauna dureaza putin, asa ca nu te mai judeca degeaba, simte-te bine, e o placere, stii cum e zicala "vremea p**** trece " asa ca... FELL GOOD!

| SyndicateW a răspuns:

Nu meriti sa ai parte de sex oral, tu esti facut pentru laba.