| Didyi21 a întrebat:

Sunt cu cineva de mai bine de un an. Il iubesc mult, si stiu ca si el pe mine. Chestia este ca eu sunt virgina. Sau asa stiu. E mai complicat. Nu am mai avut relatii sexuale cu niciun baiat, nici cu iubitul meu. Acum cateva zile el a venit la mine si am inceput sa ne "jucam". Mi-a spus ca vrea sa introduca degetul pentru a vedea daca ma doare, iar eu i-am permis. Chestia este ca nu m-a durut, si nici el nu a intampinat greutati. l-a putut introduce tot. De aici intrebarea : E posibil sa nu am himen? Sau sa se fi intamplat ceva?

Răspuns Câştigător
| AlexXxander a răspuns:

Nah, daca nu a curs sange nu te-a dezvirginat.Himenul este cat de cat elastic.Deci stai linistita, presupun ca pentru orice fata asa ceva este ingrijorator la inceput, dar daca baiatul este atent cu tine vei trece si peste prima experienta sexuala. Mult succes!

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E cam urata chestia cu degetul.Renunta la vrajelile lui... vrea doar sa te excite cat mai repede,sa ajungeti la sex.

Esti virgina,dar ai grija la degete, maini, parti intime...ca n-o sa mai fi curand!

| PinkNightmare a răspuns:

Banuiesc ca esti monira asa ca mai bine asteapta si tu macar pana la 17-18 ani... da-l naibii pe dobitocul asta ca lumea ii plina de dobitoci si iti garantez ca o sa mai intalnesti o gramada... tipul asta o fost un bou de la inceput, din momentul in care nu s-a mai gandit ca poate esti un copil si te a invatat "joculete sexuale". Poate erai mai fericita fara el, poate vei suferi mai incolo cand iti vei aduce aminte de "joculetele voastre sexuale".

| Love3 a răspuns:

Nu te poti dezvirgina cu un degetwinkingwinking Si probabil ai himen, insa va trebuii sa se chinuie mai multwinking

| Didyi21 explică:

Am omis a mentiona ca am 19 ani, si suntem de aceeasi varsta

| RetardedRacoons a răspuns:

"Mi-a spus ca vrea sa introduca degetul pentru a vedea daca ma doare"
No serios, asta e problema ta reala, prietenul tau e o jigodie. Data viitoare da-i si tu doi pumni in cap sa vezi daca-l doare.
Da e foarte posibil daca ai fost o fetita agitata sau practici vreun sport sau te-ai masturbat cu cine stie ce obiecte de uz casnic sau ai lasat fiecare natarau care ti-a fost iubit sa-ti introduca cate un deget sa vada "daca te doare".

| bogdee02 a răspuns:

Prosteala naiva...