| anonimabr a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 ani. Vreau sa ii fac un cadou pentru ca facem 2 ani si o luna. E brazilian si nu e chiar foarte romantic,stiu, pare ciudat dar ne înțelegem foarte bine.ideea e ca nu prea stiu ce sa cumpar

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Gateste ceva din zona lui, ceva usor de facut si care crezi si tu ca ar fi bun! Apoi petreceti impreuna clipe de vis. Il vei impresiona mai ales ca ti.ai dat interesul sa ii aduci aminte de casa si te.a interesat cultura sa.

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Un dans erotic cu un slip Brazilian pe tine?