| MaddaKidda a întrebat:

Sunt cu un baiat pe care il iubesc foarte foarte mult.Si el ma iubeste foarte muult. Avem 4 zile impreuna. Ce ar trebui sa fac ca relatia sa tina muult? love struck

Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Larisssaa a răspuns:

Deci :
Tu nu trebuie sa faci nimic special, si el la fel.
Daca va iubiti nu trebuie sa faceti un scenariu in dragoste ca sa tina mai mult happy
Iubirea vine de la sine. happy
Succes! love struck

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Sa lasi timpul sa curga...nu aduce anul ce aduce ceasul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of,Doamne.
Nu gândi aşa departe.Trăieşte prezentul şi fiţi fericiţi.
Depinde doar de voi dacă relaţia va dura mult sau nu.Important e să preţuiţi ce aveţi acum.

Încrederea stă la bază. Dacă unul dintre voi dă greş şi încrederea se duce pe apa Sâmbetei, afectează foarte mult relaţia.
Înţelegeţi-vă, nu vă minţiţi, nu vă certaţi pentru motive banale şi totul va fi bine.

Succes!

| Euletitia a răspuns:

Buna! In primul rand trebuie sa va iubiti mult, sa va respectati reciproc, sa fiit mereu alaturi unul de celalat in momentele bune, dra si in cele grele ale vietii, sa petreceti timp de caliatet impreuna, sa va simtii bine cand sunteti doar voi doi, sa eviati monotonia, in relatie, sa fiit sinceri unul cu celalat si sa nu va inselati sau mintiti, sa nu va faceti gelosi unul pe altul, filtrand cu persoane de sex opus, sa nu va spuneti la nervivorbe urate, pe care pe urma le veti regreta, dar care vor contribui la distrugerea cuplului vostru, sa aveti incredere unul in celalat. Va doresc sa vi se indeplineasca visul de a vaea o relatie lunga si fericita si plina de iubire!

| FreakyChucky a răspuns:

Sa fiti sinceri unul cu celalalt, sa va respectati, sa aveti incredere, sa va sustineti unul pe celalalt in tot ceea ce faceti, sa va pretuiti...si nu in ultimul rand sa va iubiti din toata inima

| IuliaRoxana a răspuns:

Sa aveti incredre unul in celalalt

| DaDyva1992 a răspuns:

Daca o sa va intelegeti si o sa fiti bucurosii impreuna va merge

| aflavius a răspuns:

Daca va iubiti cu adevarat nu trebuie sa faci nimic. Relatia va dura foarte mult timp

| silvia2 a răspuns:

Nu ar trebui sa faci ceva... Fii originala si nu incerca sa te schimbi. Daca va iubiti si aveti incredere unul in altul totul va fi bine. Succes!winking

| kety92 a răspuns:

Sa nu faci nimic deosebit...fi tu insuti iar el daca te iubeste asa cum esti inseamna ca relatia voastra va fi una frt frumoasa si de lunga durata