| Denise19 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 2 ani si am hotarat s-o facem pentru prima data. Dar el stie ca eu sunt virgina dar nu sunt. Si nu stiu cum sa-i explic. Ma puteti ajuta va rog frumos?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E mai bine sa-i zici ca nu e primul pentru ca o sa si de a seama ca nu esti virgina, un barbat simte asta

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai bine ar fi să fi CORECTĂ ( măcar în al 12-lea ceas ) şi să-i spui direct care este situaţia reală.

Dacă ţine la tine, va aprecia că ai fost sinceră.

Oricum, sunt mari şanse să-şi dea seama.

Toate cele bune şi Sărbători Fericite!

| December a răspuns:

Pai de ce i-ai spus ca esti? Nu prea e bine sa minti cu subiectul asta. Incearca sa mai repari ceva pe final. Daca reusesti. Spune-i sincer care a fost motivul, oricat de aiurea ar suna.

| XyYx a răspuns:

Deci, e cam complicata problema insa daca i-ai spune adevarul eu consider ca l-ai pierde.
Va spune ca nu ai fost sincera cu el si ca l-ai mintit timp de 2 ani de zile. Acum problema sta in felul urmator: de ce l-ai mintit? De ce daca nu mai esti virgina nu ai vrut sa ai relatii sexuale cu el? 2 ani inseamna mult timp, si inseamna ca el chiar te iubeste daca a asteptat atata timp dupa tine.

Acum, ce sfat sa iti dau eu tie? Din punctul meu de vedere nu ii spune adevarul, pentru ca CLAR il pierzi si desi stiu ca nu e bine ce o sa zic acum, incearca sa te prefaci, ca e prima oara ca ti-e teama, spune-i sa o faca usor ca pe tine tedoare, nu stiu chestii din astea. Fa-l sa te creada ca da esti virgina.

Unora nu le curge deloc sange deci e ok, nu trebuie neaparat sa vada sangele.
Bafta! si Craciun Fericit!

| Andreas757 a răspuns:

Da te duci la iei si zici EX: Iubitule vreau sa is spun ceva inainte sa facem sex eu sunt Virgina. inainte cu 2 zile sau cu o zi. Funda

| alexandraaaaaaaaa12121 a răspuns:

Poate nu se prinde...nu la toate fetele curge sange prima data