| eudoareuuuu a întrebat:

Bună TPU, sunt intr-o mare problema nici eu nu mai stiu ce să fac. chiar nu stiu vă cer o părere un sfat și vă rog să mă ajutați, am avut o relatie timp de 4 ani cu un baiat el era mai mare ca mine cu 11 ani, dar ne-am inteles ok. faza e că parinti nu mă lăsau sa vorbim si tot pe ascuns trebuia să ne vedem el avea o problemă cu bautura si prietenii era seara de seara cu prietenii, niciodată nu mi-a zis că ma iubeste, a fost primul baiat din viața mea intimă si intr-o zi am cunoscut un baiat si nuștiu ce am avut mi-a placut atat de mult de acel baiat incat am tot vorbit pe facebook si eram la un majorat si am mers cu acel baiat acasa la el si mai cu 2 prietenii de ai lui si mai 2 prietene de ale mele. noi 2 am stat singuri in cameră la el.si i-am aceeptat să facem sex uitasem complet de relatia mea nu stiu pe momentul acela, si am tot vorbit si băiatula sta chiar ma iubeste tine la mine a facut cateva chestii care mi-au dat de inteles ca ma iubeste mult, intr-o lună si nu e doar să iși bata joc dar eu nu pot mă tot gandesc la fostul prieten mi-e așa de dor de el si simt că am gresit ceea ce am facut, chiar nu stiu pe cine să aleg ce sa fac crying eu am auzit că fostul prieten suferă dupa mine de la niste prietenii de a lui, dar si daca ne-am impaca cum sa il las pe asta cand stiu ca tine la mine..si sunt sigura de asta ca mi-a demonstrat si dacă o să mă impac cu fostul ma simt aiurea dupa ce știu ca am facut-o cu aceest baiat.in viata mea intima am avut doar 2. nu sunt curvă dar nu stiu de ce am ajuns să fac asta crying chiar zi de zi ma tot gandesc toata relatia mea de 4 ani numai cat ma chinuiam sa ne vedem si cat am luptat, dar de el nu ma simteam iubita simteam ca prietenii ii sunt pe primul loc crying plus ca mai ma si mintea cate odata ce sa fac va rog un sfat crying numai pot sa tin in mine. crying va rog un sfat bun si va multumesc ma scuzati la cum am scris dar am scris foarte repede. si dau funda si va multumesc din suflet. sad

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Chiar un știu cum ai putea să treci peste această enormă dramă din viața ta. Nu-mi imaginez cum poți să fii atât de puternică încât să înduri atâtea. Nu multora le este dată o asemenea povară. Îți sugerez să fii tare!
Dacă îți vine în minte să te sinucizi, să n-o faci!
Mai bine luni, că-i sărbătoare.

| MidnightR a răspuns:

Wow.Cand am inceput sa citesc "mai mare cu 11 ani" credeam ca gata, el a gresit.Ce intorsatura.
Daca ai cat de cat bun simt ramai cu cel de-acum.Ai luat decizia sa faci sex cu el, asumati-o. Daca o luam cu "ba vreau mere ba pere" nu ajungem nicaieri.

| ralucaiuliana3 a răspuns:

Parerea mea este sa stai cu baiatul cu care esti..pentru ca daca fostul in 4 ani nu ai simtit iubita langa el.ce crezi ca se va schimba acum? ..si prietenii pot minti...