| RoscataCassandra a întrebat:

Buna Tpu.Sunt utilizator nou deci ma scuzati daca nu am ales ceva bine. Este vorba despre un tip. Suntem impreuna! Este foarte timid. Pe facebook imi spune... cam tot ce ar trebui sa imi spuna, dar in realitate decat ma tine in brate, ma ia de mana ..ne jucam cu degetele.Eu sunt mai mica cu 3 ani.Am 16. Nu ma saruta.Nu mi se pare normal. Eu stau cu el pana la 4 dimineata, in frig, doar ca sa fiu langa el...fac o gramada pentru el, si pana mea, cand ma duce acasa, ne pupam pe obraz.Am vazut ca se cam stramba, dar nu am ce sa ii fac.E mai mare, in pana mea, si e foarte timid. Dau funda.Ce sa fac?!

Răspuns Câştigător
| BlackChocolate1 a răspuns:

Oare de ce nu dau si eu peste unu' ca asta?! Tu te plangi ca te trateaza asa, in timp ce altii ti-ar propune sa faceti sex din prima.Ma rog, eu cred ca tipu-i ok...dar fiecare cu parerea ei.

| SweetChildOAxls a răspuns (pentru BlackChocolate1):

Te inteleg, e chiar perfect tipul, dar nu stiu daca e chiar ok sa se strambe...

10 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Intreaba-l direct ce naiba e cu el si de ce se comporta asa.

| TeckTonik997 a răspuns:

Scapa de el daca spui ca tu faci chestii pentru el si el nu face nimic. Dar mai intai intreaba-l direct daca vrea ceva cu tine sau nu si care e problema lui. Poate are un motiv totusi.

| Hng123 a răspuns:

Te desparti de el. Asta nu mai e timiditate daca zici ca se stramba.Maxim nu stie cum sa se desparta de tine (stiu debordez pozitivism ).Nu merita.

| Diana1417 a răspuns:

Despartirea e calea

| Sergiu6666 a răspuns:

La 19 ani sa nu fie instare sa aiba grija de iubita lui sa o tin in brate sa o pupe sa se joace cu ea wtf? rolling on the floor

| MihocDaniel1987 a răspuns (pentru Sergiu6666):

Wtf?, si ce ai vrea sa o **** si dupa aia sa o lase?

| Sergiu6666 a răspuns (pentru MihocDaniel1987):

Mcar...Mcar la 19 ani sa fine instare sa o pupe laughing) are si fata nevoi ce dracu rolling on the floor)

| xCriis a răspuns:

La 16 respectiv 19 ani va pupati pe obraz? raised eyebrows fii serioasa.

| MihocDaniel1987 a răspuns:

Pai poate crede ca nu vrei tu sa il saruti!, eu zic sa incerci sa ii dai un pup pe obraz si dupa aia sa va atingeti buzele, daca vezi ca nu riposteaza continual si termina sarutul