| OmulSiXPacksSs a întrebat:

sunt virgin, e normal ca, capul penisului meu sa fie de o culoare movalie, adica asa e de cand ma stiu, apoi cand o am sculata nu pot sa o belesc.
Insa marea problema e de ce atunci cand imi ating capul penisului ma ustura ( daca pun scoipat pe mana nu mai ustura)
HELP!
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca nu poti decalota penisul in erectie ai fimoza si de aceea pielea de pe capul penisului e foarte sensibila.

Va trebui sa mergi la medic, situatia nu are nici o legatura cu virginitatea ci cu un defect al preputului care se poate rezolva simplu si rapid printr-o interventie medicamentoasa cu anumite creme si exercitii de decalotare in apa mai fierbinte si daca nu da rezultate cu o interventie chirurgicala, atentie NU iti va face circumcizie, deci nu-ti taie tot preputul.

Culoarea capului penisului difera functie de individ putand fi de aceeasi culoare cu restul penisului, mai deschis spre un roz sau mai inchis de la un fel de rosu spre un rosu mai inchis care da impresia de mov. Nu e motiv de ingrijorare.

| OmulSiXPacksSs explică (pentru AlexanderAdrian):

Mersi mult, chiar daca nu m-ai ajutat, ai fost serios si mai lamurit cu cateva lucruri

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Din cauza frecarii.nu are ungere la scurgere-adica laba trista! tu esti!

| epurasu a răspuns:

Daca nu o poti decalota cand este ''erecta'' atunci inseamna ca ai fimoza! de acea ustura ca a stat tot timpul la ''adapost''-ceea ce nu-i bine! trebuie sa te adresezi medicului.

| mihai69 a răspuns:

Da și da.
Și dacă vrei să simți plăcere când o atingi, folosește lubrifiant din plin! Chiar și o cremă de mâini e foarte bună, nu trebuie ceva special.

| Emilian65 a răspuns:

Culoarea mov a capului penisului tau este nrmala. Capata aceasta culoare in momentul cand este excitat la maxim.

| Danysan a răspuns:

Daca vrei sa nu mai ai probleme mergi la medic.Interventia este rapida si te scapa de probleme decalotarii.Pe viitor o sa te chinuiesti cu asta daca nu recurgi la intreventie chirurgicala.seara faina.

| grab a răspuns:

Pune mai mult scuipat, mai ales dupa ce mananci saorma cu sos picant.