| mariapenguin a întrebat:

Știu ca mulți nu o sa mă credeți dar va jur ca așa s-a întâmplat!
Când eram mică, adică atunci când aveam 8 ani ( acum am aproape 17) venea o prietena la mine, și ne jucam, apoi când eram doar noi doua in casa, pentru ca părinții mei erau pe afara, ne sărutăm și ne frecăm una de aflată, in genul ca făceam sex, dar îmbrăcate. Apoi săream la ea in brațe și ne sărutăm, și de fiecare data când venea la mine făceam " sex". Apoi am mai făcut aceeași chestie și cu alte 3 fete, dar nu eu am început ele au început cu chestia asta și eu am acceptat. De 8 ani nu am mai făcut chestia aia, dar acum am o prietena extrem de buna, ne povestim totul, suntem ca surorile, și in "joaca" îmi mai atinge sânii, când ne vedem ne pupam pe obraz doar ca ea se apropie de gura mea mai mult, și mă tot cheamă la ea acasă sa dorm doar ca nu am putut din diferite chestii, și ea s-a suparat, a și plâns...
Am reușit intr-un final sa merg la ea acasă și sa rămân la ea peste noapte. Am făcut chestii de fete apoi noaptea pe la 1 ne gâdilam și cumva a ajuns peste mine și m-a sărutat, și eu i-am răspuns la sărut, apoi mă atingea pe corp...s-a dus sa stingă lumina, lăsând doar niște luninite de la pat și a început sa se dezbrace, a rămân in lenjeria intimă apoi m-a dezbrăcat și pe mine, amândouă eram in pat, ea peste mine și apoi m-a sărutat și a început sa se frece de mine, și eu de ea și am trecut eu deasupra ei și ne frecăm una de alfa și amândouă am ajuns intr-un punct in care am ajuns la orgasm și apoi și-a băgat mâna in chilotii mei și a început sa frece clitorisul si apoi am făcut și eu la fel pana am început sa gemem amândouă. Apoi am adormit amândouă îmbrățișate.
Întrebarea este: sunt lezbi având in vedere ca sunt deja îndrăgostită de un băiat și ea la fel?
Scuzați greșelile, dar m-am grăbit.
Dau funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Daca a fost doar o chestie facuta doar de distractie nu cred ca esti lesbi sau bi.Cred ca esti o fata hetero care a dorit sa experimenteze, si ea la fel. Daca simti atractie fata de fete (romantica sau sexuala) dar iti plac si baietii, esti bi. Daca nu, ti-am zis.A fost o simpla experienta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cand o persoana gaseste interes, mai mult erotic decat sentimental, pentru alte persoane din ambele sexe, se defineste ca fiind o persoana bisexuala, ceea ce se potriveste perfect si in cazul vostru. Pentru mai multe informatii acceseaza urmatorul articol : http://www.cotidianul.ro/......-108110/.; Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Ești bisexuală convinsă. Felicitări!
Bun venit în club!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu esti lesbi, esti bisexuala.

| SG1995 a răspuns:

Mai degrabă bisexuală, și povestea nu e chiar așa increbilă se pare că există anumite comportamente sexuale inconștiente și în cazul copiilor, eu de exemplu când aveam vreo 4-5 ani, mă excitam fără să-mi dau seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde te grabeai, te duci la prietena ta?

Esti bi, nu lesbi, daca iti plac si baietii si fetitele, mai pune si tu mana pe o carte de colorat.

| armand69 a răspuns:

Bi

| FlorinFlz a răspuns:

Unde **** te sarutai ma tu la 8 ani? rolling on the floor bai bobita lasa legalele ma

| Seenzone_Andra_1995 a răspuns:

Ooooookkkkkkey,ai de *** mor, esti by adica ( iti plac si fetele si baieti)