| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai m.am despartit de iubitul meu si el este foarte orgolios si nu m.a mai contactat (ne.am despartit acum 2 zile ) Si vreau sa ii atrag atentia si nu stiu cum... Ceva idei?

6 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Esti tunata? arati bine? ai sani mari si un corp de milioane? stii sa faci o felatie de nota 10? daca indeplinesti toate calitatile de mai sus atunci sunt sigur ca stii sa atragi atenia daca nu, obisnuieste-te cu ideea ca nu te va mai baga in seama in viata lui va aparea o alta fata care indelipneste toate calitatile de mai sus!

| Auslesse a răspuns:

Stai linistita, tot el te va cauta.Eu m-am despartit de prietenul meu acum aproape 2 luni(tin sa-ti spun ca eu am fost cea care a pus punct relatiei noastre)..si de atunci nu ne-am mai vazut si n-am mai vorbit deloc.Ei bine, astazi, el a fost cel care m-a cautat.
Deci, lasa timpul sa treaca, si-ai sa vezi ca tot el te va cauta.
Numai bine!happy

| neutrino a răspuns:

Nu-l mai baga in seama si ai sa vezi ce curios va fi.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

In dragoste ori relatiile dintre prieteni sau in familie, orgoliul nu are ce cauta.Cred ca ar fi bine sa te tii tare si sa pari ca nu esti afectata. Daca te iubeste nu v-a rezista prea mult, macar iti va cere o explicatie.

| Domiinic a răspuns:

Asta e a 2 oara nu va mai fi la fel, parerea mea e sa procedezi ca in emisiunea aia de la Mtv NEXT.Bafta!

| AliKilljoy a răspuns:

Nici chiar asa xD