| Mira9 a întrebat:

Ultima data am avut menstruatie luna trecuta, din 13 pana in 20. Ieri am avut un contact sexual neprotejat, iar azi fiind 10 am observat ca mi-a pornit menstruatia. Este in regula sau sunt sanse sa fi ramas insarcinata?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a aparut menstruatia, nu este posibil sa ramai gravida.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ți-a venit menstruația înseamnă că nu ești însărcinată.
Data viitoare protejează-te în loc să stai cu stres gândindu-te la o posibilă sarcină.