| anonim_4396 a întrebat:

va deranjez si eu cu o întrebare sincer sper sa nu ma judecati. Deci mam despărțit de băiatul cu care am fost acum 3 saptamâni si nu stiu ce tot am, ma apuca plânsul la ori ce lucru banal sau atunci când ma enervez si nu stiu ce sa mai zic ma simt singura uneori... dațimi si mie va rog un sfat cum sa scap de mini depresia asta va rog.

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu cred ca e depresie in adevaratul sens al cuvantului, pur si simplu nu-ti poti controla emotiile, esti prea "slaba".
Cu siguranta relatia cu respectivul a insemnat mult pentru tine si nu reusesti sa-ti accepti situatia din acest moment. Incearca sa vorbesti cu o prietena, spune-ti oful, plangi, plangi cat poti tu de mult si ocupa-ti timpul in asa fel incat sa uiti cat mai repede de el.

| nebaji a răspuns (pentru madyddd):

Nu e vorba doar de el vorba e de faptul ca ma simt sfâșiata pe dinăuntru...

| mleonte81 a răspuns (pentru nebaji):

Firesc ca te simti asa.Impartindu-ti timpul cu cineva ii oferi o particica din lumea ta, pierzand acea particica creaza un gol.Doar cu timpul poti trece peste.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Ce mult i mi place cum ai zis mini depresia:*-

| bubuuu2349 a răspuns:

Totul tine de tine aici. Incearca sa nu te mai gandesti, fa lucrurile care iti plac. Iesi cu prietenii, poti sa ii impartasesti unei prietene bune starile tale si vei trece mai usor. Funda?

| nebaji a răspuns:

Cu el am fost 9 luni, acum 3 săptămani neam despărțit

| Atlas996 a răspuns:

Buna, uite un mare sfat ce il da tipul asta din video o sa te ajute f mult

http://youtu.be/xOM2zbMqQWg

Bafta