| SpeșălGirl a întrebat:

va rog ajutati-ma! Am inceput sa vorbesc cu un baiat pe facebook si imi place foarte mult de el.De mai multe ori am inceput eu discutia,si ieri ma gandeam sa il chem in oras.L-am chemat, si mi-a zis ca weekend-ul ata e plecat cu prietenii la Bucuresti si ca ne vedem weekend-ul viior.Credeti ca minte?

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu are nimeni cum sa stie asta.Insa poti afla weekendul viitor daca te place sau nu. daca isi aminteste si te cheama sa iesiti cum ati vorbit te place. daca numai aduce in discutie e clar ca nu te place si ca poate a si mintit legat de weekendul asta in acest caz si tu trebuie sa il ignori pentru ca nu ar merita sa mai vorbesti cu el.

| kyliejenner a răspuns:

Nu minte. Avea planuri stabilite inainte ca tu sa-l intrebi.

| Ionut_Daniel_1992_PQxX a răspuns:

Asa se intampla nenorocirile, in astfel de intalniri