| Anndreass a întrebat:

va rog ajutati-ma cand deschid pc imaginea mea desktop numai apare este pur si simplu negru si cand aprind pc apare o chestie activate windows now va rog ziceti-mi ce trebuie sa fac sa rezolv problema crying mi-e frica sa nu se strice pcul va dau funda numai sa ma ajutati sa rezolv problema eu nu prea le am cu astea. nu inteleg dc apare asa am windows 7 enterprise

6 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Da, ar trebui să reinstalezi windowsul, pentru că și-a făcu un update automat și și-au dat seama că e piratat. Reinstalează și dezactivează windows update.

| FlorinDiablo a răspuns:

Nu ii asculta pastea ca sunt praf, ia de pe net Remove Wat il instalezi si scapi de ala, scrie asa pentru ca windowsul e piratat de aia e pe negru daca e da-mi add la florin. diablo si ti-l fac eu stiu despre ce e vb

| Anndreass explică:

Da dar cum reinztalez windowsul ziceti-mi va rog ca nu stiu deloc sal reinstalezcrying

| ooLaviii a răspuns:

Incearca sa schimbi windowsul happy

| Denisadraguta a răspuns:

Si eu cand aveam windows 7 aveam niste probleme dar la tine nu e din cauza windows-ului.E din cauza ca nu l-ai mai schimbat de mult si trebuie sa mai instalezi din nou.

si eu am problema asta dar am rezolvat-o cand mi-am schimbat windows-u.Iti dau un sfat.Baga XP-u e cel mai bun

| MariusRo17 a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi windows si dupa aia sa dezactivezi uptate da-mi un mesaj prv daca vrei sa te ajut cu formatarea P.S. AM AVUT SI EU PROBLEMA