| ILoveRudolf a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Ma simt sigura. Ma simt oribil. Nu am prieteni straight face. Uneori simt ca nimeni nu ma place. crying

Răspuns Câştigător
| SabinaAndreea a răspuns:

Tu copilut love struck nu te subestima :* orice om este frumos nu esti singura care are stari de genul :* toti avem momente din astea trebuie sa mergem mai departe.Atat starile de bine cat si cele proaste fac parte din viatawinking

22 răspunsuri:
| baru a răspuns:

In aceasta lume, suntem cu totii singuri!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Lucreaza la capitolul incredere de sine

| RAY a răspuns:

Ne potrivim de minune, esti jumatatea mea, ce sa facem asta e mergem inainte

| corbulalbrosu a răspuns:

Viata nu este doar o insiruire de fapte si lucruri minunate, asa ca in unele momente poti claca cuprins de disperare dar nu te lasa infranta domnisoara trebuie sa faci doar un mic efort si tu pentru a corecta ceea ce este gresit in viata ta.

| Lawliet14 a răspuns:

sad Suntem pe aici, da si tu un mesaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te plac.Cui nu-i plac merele cu frisca? happy

| frostxtq a răspuns:

E doar o faza trecatoare, cu totii trecem prin asta macar odata in viata. In acele momente gandeste-te ca nu ai nevoie de prieteni si oameni in jurul tau. Mai bine singura si linistita decat inconjurata de ipocriti.

| Otto2014 a răspuns:

Ne dai fb tau si te bagam in seama. :v

| e1xtz a răspuns:

Ai sa cresti mare si o sa fie mai bine...sau mai rau!laughing)))
Poate esti deja mare si e oribil.
Dar tu cine crezi ca este de vina pentru starea ta?

| ILoveRudolf explică (pentru e1xtz):

Eu iti cer ajutorul si tu? E plin de prosti ca tine. Nu mai comenta fara rost. Si apropo in ziua de azi atata timp cat nu esti frumos nu ai prieteni. tongue Nu ma ajuti cu nimic decat te bagi si tu in seama. Hai pa

| e1xtz a răspuns (pentru ILoveRudolf):

happy...Deci raspunsul tau pentru lipsa prietenilor e ca esti urata.Mhh, cunosc ''urati'' care au gasti intregi de prieteni, deci nu se sustine.Nu m-am bagat in seama, am tratat cu ironie situatia, ceea ce uneori ti-ar face bine si tie, daca am plange toti la ''dramele tale'', la ale noastre, timp sa mai si zambim cand am mai avea?! ...Si daca ar fi lumea de prosti ca mine, cu siguranta nu s-ar scalda in haosul ''controlat'' in care se afla.

| ILoveRudolf explică (pentru e1xtz):

Esti asa de retar***. Hai ma lasi? Si ba de fapt chiar te-ai bagat in seama fara rost.

| e1xtz a răspuns (pentru ILoveRudolf):

''PAS''...aplauze si felicitari pentru calitatea umana a raspunsului tau.

| ILoveRudolf explică (pentru e1xtz):

Vai ce sa spun. Esti ciudat. Acum hai pa

| Raulinio a răspuns:

Daca te face sa te simti mai bine poti sa plangi pe umarul meu, daca te simti ok sa imi dai un mesaj privat in care sa imi explici ce s-a intamplat, il astept, poate te pot ajuta, si eu trec printr-o faza de genu' si stiu cum te simti sad

| ILoveRudolf explică (pentru Raulinio):

Nu ma face sa ma simt mai bine laughing

| LeParrain a răspuns:

O sa te plac eu daca imi dai o Funda smug.

| denisacri100 a răspuns:

Eu zic sa nu iei in seama unele raspunsuri rautacioase de pe aici...cred ca te inteleg perfect..in momentele astea sunt si eu si simt sa nimic nu mai are rost.dar stiu ca ma mint singura..sa stii ca daca plangi este foarte bine pentru ca plansul iti descarca tot ce este negativ..pe mine asta ma juta mereu..am trecut si eu prin momente dificile, o depresie, si am mers la un consilier..nu este ceva rusinos cum cred multi.m-am simtit foarte bine si iti recomand sa faci si tu la fel. uneori este bine sa vorbim cu cineva pentru a ne descarca. sper ca ti-am fost de ajutor

| ILoveRudolf explică (pentru denisacri100):

Multumes chiar m-ai ajutat. big grin

| Lucyan_Spady_1988 a răspuns:

Eu zic sa iesi afara sa socializezi, sa iti faci prieteni noi ...si nu mai plange ca nici eu nu am nici macar un prieten laughing) ..doar cunostinte