| MickyChan a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati.
Acum cateva zile am facut sex oral si a doua zi m-a durut tare gatul iar dupa aceea durerea a inceput sa scada, iar acum ma mai doare putin si doar tusesc.
Ce pot face?
Tin sa mentionez ca in timp ce facea sex oral am simtit gust de sapun si s-a spalat dar mi-a bagat-o adanc in gat si cred ca de aceea. si avea prezervativ, asa mi-a zis si a zis ca era un tip de prezervativ din care iese sperma dar nu a ejaculat pe mine, pe langa.

Ce pot face? M-am despartit de el ca nu prea il mai placeam, sper ca nu e nimic grav, ma mai ustura un pic gatul si nu stiu ce sa fac, sa beau ceaiuri sau ceva? Nu cred ca e vreo infectie, dupa parerea mea cred ca este din cauza sapunului, dar ce as putea face ca sa imi treaca usturimea din gat?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
29 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce pacaleala ti-a tras cu prezervativul. Asa de naiva poti fi incat sa crezi ca era un prezervativ din care iese sperma? Ha! Ha! Ha! Cred ca s-a despartit el de tine ca si-a atins scopul.Ti-a tras-o cum a vrut. De la sapun te ustură. Ce generatie jalnică!

| Kira5854 a răspuns (pentru darrio2007):

Asta cu prezervativul a fost noua, am vazut multi prosti pe aici dar asta le intrecelaughing

| Kira5854 a răspuns (pentru darrio2007):

Si mai am o intrebare( scuze, esti un caz unic si vreau sa aflu mai multe): Tu cand ai facut oralul ala, nu ai simtit si tu daca e sau nu prezervativ.zic si eu straight face

| darrio2007 a răspuns (pentru Kira5854):

Ai dreptate. E greu cu copii astia. Te crucesti de cata prostie au in cap. Educatia primita.

| darrio2007 a răspuns (pentru Kira5854):

Daca o fi luat-o prima data in gura de unde sa stie sa faca diferenta.

| MickyChan explică (pentru darrio2007):

Atunci cred ca ai dreptate, s-a spalat cu sapun. si acum am amigdalele rosii si simt gustul ala ciudat in gura... ce pot face ca sa-mi treaca?

| Kira5854 a răspuns (pentru darrio2007):

Da, dar prezervativ prin care iese sperma?laughing
De ce se apuca sa faca sex inainte sa se informeze?

| darrio2007 a răspuns (pentru Kira5854):

Raspunsul tau nu e pentru mine.

| darrio2007 a răspuns (pentru Kira5854):

Din prostie.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca avea gust de sapun inseamna ca nu avea prezervativ si posibil sa fii luat vreun pui de boli cu transmitere sexuala. infectiile cu SIDA, sifilis, blenoragie, HPV, clamidia, se iau prin sex oral!

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa faci multa, multa gargara. Cu apa multa. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Ai avut himen în gât și te-a dezvirginat harmăsaru' ăla. Bine că te-ai despărțit.

| seth2016 a răspuns:

>> am simtit gust de sapun

Baia se poate face impreuna si poti tu avea grija sa se duca sapunul inainte sa treceti la treaba. Simplu si eficient.

>> ma mai ustura un pic gatul

Albastru de metilen poate face minuni.

Bafta!

| Str3m1s a răspuns (pentru seth2016):

Esti un cretin.

| seth2016 a răspuns (pentru Str3m1s):

rolling on the floor Si tu o faci cu sapun?

| Str3m1s a răspuns (pentru seth2016):

Nu dar tu tot cretin esti.

| seth2016 a răspuns (pentru Str3m1s):

Multumesc. Un compliment de la cineva asa inteligent ca tine primesc rar.

| Kira5854 a răspuns (pentru seth2016):

Prezervativ prin care trece sperma, sigur asta au patit parintii ei laughing

| seth2016 a răspuns (pentru Kira5854):

laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Kira5854 a răspuns:

Prezervativ prin care iese sperma...
Fa tu esti proasta? Prezervativul e pentru a nu trece sperma...
Sigur nu el s-a despartit de tine dupa ce si-a batut **** de gura ta? Zic si eu...

| MickyChan explică (pentru Kira5854):

Proasta esti tu ca el si-a luat prezervativul si l-a pus pe el laughing) si mi-a zis ca sunt 2 tipuri de prezervative, si nu ma lua tu pe mine cu "fa tu esti proasta?" ca eu nu sunt asa de experimentata ca tine laughing daca nu vrei sa ajuti, mars de la intrebarea mea laughing

| MickyChan explică (pentru Kira5854):

Poate cu prezervativul m-a pacalit. Dar aia a lui avea gust a sapun, tu crezi ca de la asta ma ustura amigdalele?

| Kira5854 a răspuns (pentru MickyChan):

Ok, care sunt alea 2 tipuri de prezervative, pentru ca aparent eu sunt in urma cu astalaughing

| MickyChan explică (pentru Kira5854):

Crezi ca sunt asa de experimentata ca tine?

| Hany1234567 a răspuns:

Mai fa-o odata