| roket2012 a întrebat:

va rog sa ma ajutati. Deci, eu am 17 ani iar prietena mea are 15. O iubesc mult si tin la ea, numai ca uneori imi doresc sa fac sex. Cu ea as vrea sa o fac prima oara insaa, nu vreau sa o expun la cancer de col si plus de asta inca e mica pentru asta (mentionez ca ea si-ar dori insa e mica si nu stie ce vrea ). Baietii fiind mai porci (in cazul meu) vreau sa o fac cu altcineva, oare ma voi simti naspa ca am facut-o cu alta ci nu cu ea? Sa vina critica stiu ca s bou dar asta este laughing.

Răspuns Câştigător
| Lawliet14 a răspuns:

Ce tembel estilaughing prea tare, hahalaughing

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intai trebuie sa te desparti de ea, fiindca asa e normal si oricat de porc ai fi, nu vei mai putea vreodata sa ridfici privirea la ea sau sa o atingi. Nu stiu daca te vei simti rau ca te desparti ed ea, din cate spui nu dai nici doi bani pe ea, deci probabil o sa regreti vreo 5 minute. Apoi esti liber sa faci ce vrei. Doar ca daca faci sex cu o oarecare pe care nu o iubesti, vei deveni un fraier demn de ras si mila si nici o femeie ca lumea nu te va mai vrea in viata ei (fetelor nu le plac pampalaii care nu sunt capabili sa isi controleze hormonii si ingenuncheaza in fata oricarei ispite, ii considera prosti si ii dispretuiesc)

| roket2012 explică (pentru Brigaela):

Dau foarte multi bani pe ea, crede-mawinking

| Brigaela a răspuns (pentru roket2012):

Atunci iti vei incepe viata sexuala cu ea, dupa ce implineste 18 ani si nu vei lua niciodata nici macar in considerare ideea de a face sex cu alta femeie. Asta daca conteaza cat negru sub unghie, e o conditie absolut minima.

| roket2012 explică (pentru Brigaela):

Nu crezi ca ai cam exagerat? laughing

| Brigaela a răspuns (pentru roket2012):

Nu am exagerat, dar poate nu esti tu in stare. In cazul asta, mi-e mila de tine, dar asta e, nu poti cere mai mult de la tine decat esti capabil, nu toti suntem puternici, trebuie sa existe si unii slabi si fraieri. E pacat ca doar la 17 ani simti ca minimul unei lumi demne este exagerat si ca nu faci fata...Bietul de tine, chiar imi pare foarte rau

| roket2012 explică (pentru Brigaela):

Si mie imi pare rau sad

| roket2012 explică (pentru Brigaela):

Dumneavoastra cand v-ati inceput viata sexuala? :/

| roket2012 explică (pentru Lawliet14):

De ce man?

| anonim_4396 a răspuns (pentru roket2012):

Iti multumesc frumos pentru fundita, cu toate ca nu inteleg de ce mi-ai dat fundita pentru ca eu mai mult te-am "dez-ajutat"(asa spun eu) decat ajutathappy
Cand spuneam ca esti tembel m-am referit la faptul ca Brigaela te-a ajutat iar tu fiecare raspuns la ignorat cu fel si fel de alte intrebari, mureai de curiozitate sa stii la ce varsta a facut-o pentru prima data... pe mine nu ma poate decat amuza. Off, of... hahalaughing happy

| Brigaela a răspuns (pentru roket2012):

La 25 de ani. Dar ce e mai important este ca intotdeauna am facut dragoste numai cu barbati pe care i-am iubit. La fel si barbatii cu care am fost eu. Daca nu intelegi cat de important este asta, inseamna ca nu are rost sa iti mai explic. Pana la sfarsit, e unul din cele mai importante lucruri pe care le poti avea in viata.

| roket2012 explică (pentru anonim_4396):

Panarama man laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru roket2012):

laughing

| Lawliet14 a răspuns (pentru roket2012):

Ce tembel estilaughing prea tare, hahalaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa ne intelegem, nu o expui la cancer de col uterin decat daca tu o infectezi cu HPV, adica o boala venerica!
Dar, poti sa o lasi insarcinata si asta ar fi o mare problema atata pentru ea cat si pentru tine!
Cauta-ti o fata de varsta ta sau mai mare, nu-i distruge viata unui copil de 15 ani, ca nici nu-i dezvoltata cum trebuie inca.

| mihai69 a răspuns:

Nu, nu o face. O să strici totul.
Faceți mai bine petting împreună.

| Lawliet14 a răspuns:

La 15 ani e foarte mica.

| ExprimareLibera a răspuns:

Oblig-o

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Daca o iubesti asa de mult ar trebui sa iti dai seama ca fata aceia ar fi distrusa sa afle ce ai facut...si nu cred ca ti-ar placea.
Macar nu ii distruge copilaria fetei, cu ce te ajuta daca "iubesti" o alta fata in timp ce esti cu prietena ta? Rabdare...