| Roxxy03 a întrebat:

Va rog sa nu o luati in ras. Am si eu o problema. Acum ceva timp prietenul meu a incercat sa bage degetul in vaginul meu. M-a durut putin insa nu mi-a curs sange si nici nu am simtit sa se fi rupt himenul. Astazi am bagat putin degetul si a intrat aproape tot. Ce se intampla? Mai sunt virgina? Dau funda celui mai bun raspuns.

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Virgin - persoana care nu a avut act sexual
daca nu ai avut act sexual esti virgina.

himenul se poate rupe si cu degetul, doar la un consult se poate constata daca himenul mai este sau nu acolo, dar daca nu ti-a curs sange este posibil sa ai himenul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu exista consultatii pe TPU, insa daca spui, nu ti-a curs sange si nu ai simtit o durere usturatoare la introducerea degetului, esti inca virgina.

| Andrei258 a răspuns:

O data ce a bagat degetul nu indiferent daca a curs sange sau nu

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Stai linistita, mai esti virgina. Virginitatea ti-o pierzi in urma unui act sexual, nu in urma masturbarii.

| AmaToaRea a răspuns:

Cum adica "am bagat putin dar a intrat tot? laughing atata timp a intrat tot degetul nu mai esti virgina clar! nu trebuie sa iti curga neaparat sangewinking

| danuspac a răspuns:

Salut.micuto poti sta normal erau cazuri cind Sa bag at SI mina Dar tot a ramas virgina.probabil himenul Rau este elastic.dar te-as zice Sa faci asta cu sula da nu cu degetul.esti deja data mare.