| TeckTonik997 a întrebat:

TPU! Vin cu o intamplare si cu o intrebare ciudata. O prietena ft buna din copilarie are o relatie de aproximativ 1 an de zile (17 ani au amandoi). Azi mi-a povestit ca ei nu au facut sex, decat tot felul de jocuri: sex oral, petting etc si ca acum prietenul ei are o fantezie pe care nu si-o poate controla (asa a spus) conform careia isi doreste ca ea sa urineze in gura lui. Eu am ramas socat si nu am stiut ce sa ii spun si m-a rugat sa ma gandesc si sa ii dau un sfat. Din cate stiu, ei se iubesc mult si nu se pune problema de a se desparti. Eu as sfatui-o sa faca ceea ce i-a cerut, in fond, ce se poate intampla asa de rau... Voi ce spuneti?

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În dragoste și în război, totul e permis!

| neutrino a răspuns:

Eu zic ca, pana sa-i dai acest sfat, sa incerci tu aceasta experienta, si, daca ti-a placut, atunci sa o sfatuiesti si pe ea sa faca la fel!

| Danysan a răspuns:

Sa o faca, pana la urma nu are nimic de pierdut!

| marin81 a răspuns:

Acuma esti tu in situatia respectiva sau chiar ai un prieten respectiv prietena? Oricum nu conteaza, conteaza e ca cei doi se iubesc. Asta doar ei trebuie sa discute, daca se iubesc asa mult trebuie sa isi impartaseasca fanteziile. Asta este un fetish care trebuie discutat in cuplu nu pe net. Rau nu cred ca are ce se intample, atata timp cat nu inghite urina. Uite aici ceva http://scarbette.wordpress.com/2012/10/24/despre-pipi-in-gura/

| RedDeath a răspuns:

Eu spun :"Bleah! " sau "Du-l la sanatoriu!"

| bobo37 a răspuns:

Bravo lor.ei sunt mai tari decat bear grylls

| marlan a răspuns:

Rau se poate intampla ca ea va trebui sa il sarute dupa aceea.

| DeNniSaViky a răspuns:

Scarbos! Eu una oricat de disperat ar fi el sa fac treaba asta, n as face. cred ca pe langa urina ar veni si o portie de voma si s ar duce fix de unde a venit. ca eu n as mai putea sa l pup. deci pa relatie ..PAREREA MEA!