| EyesSad17 a întrebat:

Buna TPU voi cand erati micute ati vazut aceea de la baieti stiti la ce ma refer stiu ca am pus o intrebare tare stupida dar din pura curiozitate eu una am vazut multe lucruri pe care nu trebuia sa le vad va promit Funda

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Pai.straight face asta e ai vazut ai vazut. Oricum o data si o data tot trebuia sa le vezi. Daca e mai devremee n-are nimic nu trebuie sa te rusinezi happy

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nici prin cap nu-ti trece cat de multe lucruri mai ai de vazut inca! Asa ca pregateste sufleteste si nu te minuna prea tare de nimic, invata sa nu ai reactii exagerate...Tot ce ne inconjoara e, in mare parte natural si fiziologic, bine?

| Ramonaaaa a răspuns:

Am vazut-o pe a lu' fratimiu si in rest o mai vad cand se schimba baietii la sportlaughing.

| EyesSad17 explică:

Corect greece12

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Da. da am vazut ceva...

| petruta a răspuns:

Buna eu cand eram micuta nu am vazut

| indianajones a răspuns:

Da am vazut, am vazut si chiar a fost ff amuzant. ca era ff mica.