| eusuntdeea a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa ma ajutati cu ceva...
Am o prietena( 13 ani)
Ea place un baiat de aceeasi varsta cu ea(va dati seama ca sunt in aceeasi clasa)
Vineri,el a intrebat-o daca vrea sa i-o tragahappy...ea a acceptat.S-au dus dupa scoala,si ea a vrut doar sa se sarute cu el,el dorind sa treaca peste aceasta faza si sa sara direct la ceea ce vroia el(Sex)
Ea a refuzat si a plecat! A venit week-endul si a trecut!
Luni,el se uita foarte insistent la ea, se muta langa ea si o innebuneste cu aceeasi intrebare.
Cum sa scape de el(fara ca el sa o ignore dupa)?
P.S. E obsedat laughing
Va rog raspunsuri serioase+ o solutie de durata happy
Multumesc frumos, ofer Funda :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se duca in pnm la culcare. La 13 ani si-a lut-o in cap rau. Poi cand el e prin preasma sa fie cu alt baiat, el se va lua la bataie cu acel baiat si dupa ce se termina cred ca o sa inceteze dar sa nu-i lase impresia ca l-a provocat happy ci doar era cu alt baiat happy

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ce fataaaaaa, ea e de vinaaaaaa.

Răspuns utilizator avertizat
| Louuder98 a răspuns:

De ce ar vrea sa mai vorbeasca cu ea dupa cate face? La 13 ani are multe in cap baietasu`. Mai bine sa pastreze distanta, ca intr-o zi sa nu o pateasca mai rau.winking

| Pufulete8682 a răspuns:

Aici e si vina la fata. Nu trebuia sa accepte asa. Ce caracter mai ai, daca la 13 ani, faci sex pe gratis, ca asa vrea un pervers nenorocit.

| Octa00 a răspuns:

Fetele din ziua de azi nu mai au onoare.La 13 ani ele vor senzatii tari in loc sa invete.Mai ales ca umbla dupa perversii. Daca nu invatati la 13 ani veti ajunge pe un singur drum in viata : Centura Oraselor

| Oaste a răspuns:

Isi ia un cutit la ea si cand mai vine langa ea in banca sa ii bage cutitul in burta si sa ii spuna ca daca o mai bate la cap cu intrebarea ii ia gatul data viitoare