| Oanaysia a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu totul despre sexul oral, am nevoie de informatii cine stie ma poate ajuta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca mai ai cativa ani de crescut pana sa te intereseze totul despre sexul oral.
Pana atunci, poate te interseaza putina materie, ca acum iti bate la usa examenul de capacitate!

| aumih16 a răspuns:

Pai citeste carti despre asta! sau cauta pe net ceva!

| CinevaAnonimă a răspuns:

Este o perversiune sexuala, numita si gomorie. Cei care il fac, de obicei se cred virgini, dar nu sunt. Implica gura, organ care nu ar trebui sa aiba legatura cu sexul. Este un pacat grav si un lucru foarte gretos. Nu vreau sa supar pe nimeni, dar chiar e un lucru urat.

| Steam321 a răspuns:

Pai poți sa mori este foarte periculos nu îți recomand, nici eu ca baiat nu suport sexul oral este pericol de moarte. Dacă ții la viața lasă sexul oral, barem la cel normal mori direct

| Nik_Nicola_1983 a răspuns:

Sexul oral de fel e ca si o pozitie de a face sex numai ca se inplica mai mult fetele de cat baieti e cum e la fete cand se masturbeaza singure asa si sexul oral nu-i cine stie ce dar uitete la un video sa vezi cum e ce am zis eu aici e cam tot astept funda

| GiaInl a răspuns:

Ce vrei sa stii?