| redrosegirl a întrebat:

Buna TPUlove struck
Am si eu o intrebare, care dintre voi sunteti Gemeni si aveti sau a-ti avut o relatie cu o Fecioara? Exista compatibilitate intre aceste 2 zodii? Exista sanse ca relatia sa dureze ani, sa se ajunga la casatorie? Tin sa mentionez ca eu sunt in zodia Gemeni, iar prietenul meu e in zodia Fecioara.Ne intelem foarte bine, dar as vrea sa aflu parerea voastra.Nu vreau link-uri cu compatibilitati, ci vreau doar parerea celor care au au avut sau aveti ca prieten/prietena un nativ in zodia Fecioara! Cel mai bun si detaliat raspuns primeste fundita! Pa, pa! Pupkiss

Răspuns Câştigător
| cristiusha a răspuns:

Buna, sunt eu in asa situatie, prietenul meu la moment e plecat insa vreau sa-ti spun ca nu ne-am certat niciodata in 3 luni, e totul bine insa depinde mult de caractere si de singura personalitate! Sper ca va fi totul bine!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Compatibilitatea lor o poți citi pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| Blaji a răspuns:

Absolut, relatia dureaza pana va plictisiti unul de altul, tu chiar crezi in superstitii din astea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemeni se inteleg cu fecioarele, dar lasa si tu de la tine.