| deeutza_2401 a întrebat:

love struck:* Cine imi da site-uri sau imi lasa niste statusuri de dragoste-dragoste triste sau ceva de genu mi-e dor de tine sau vreau sa te uit... Cele mai frumoase statusuri primesc fundita celelalte primesc vot. Multumesc va pupa Deea:*:Xhappy

1 răspuns:
| player_2973 a răspuns:

Hmm triste zici? Ok uite aici mai multe:
Am invatat sa plang cu zambetul pe buze.
Stiu ca ma vei ruga sa rezist si sa merg mai departe ca si cum totul e normal, dar nu mai este timp pentru alte minciuni
Daca esti pregatit sa suferi, iubeste!
O sa ramana amintiri blocate-n ochii nostri goi, ca se invarte ceasul si nimeni nu-l poate da inapoi!
Ai plecat. In urma ta m-ai lasat! M-ai uitat? Un singur lucru am de spus: Te voi iubi mereu, chiar daca mi-e greu!
Mi-as dori din nou sa mai fiu fetita mica, pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante!
In viata e mai bine sa te doara in cot, decat sa te doara in inima.
Eu te iubesc, Dar tu nu-ti dai seama, Habar nu ai de dragostea mea; Tu iubesti pe altcineva.
Cu lacimi calde pe obraz si-n suflet cu durere incerc acum sa ma retrag spunandu-ti "La revedere"!
Egoismul distruge orice forma de iubire.
Nu vreau sa te pierd. Mi-e atat de dor. Si-am sa te astept... Tu esti tot ce am si sper. Ca vei veni. undeva. In intunericul lumini. Ganduri rasfirate. Nu pot sa le adun. Fundita?