| iubbirica a întrebat:

love struck Da stiu intrebarea asta a fost de julte ori! puppy dog eyes Dar vreau si eu statusuri frumoase pentru messenger, pentru descrierile de la hi5. De dragoste, de fericire, de tristete, de indiferenta! love struck Fara dnd, brb, sau nuss sau ceva de genu!sad Funda!winking Si vootturi

Răspuns Câştigător
| toffyxx a răspuns:

Iti dau eu catevabig grin

Viaţa nu-i roz! Eu o vopsesc în verde! Am pierdut tot! Deci nu mai am ce pierde! Nu beau de supărare! Eu beau de sete! Sunt la poarta Iadului şi tai bilete

Hai zdreanto iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata. Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine. Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tine, sh m` alege p` mine.

Stii` ca Viata` e ca zarul.`! se rostogoleste.`! Cine e mai prost`.aLa` se Parleste.` =x "

Tragem cu dinţii de ce ne aparţine, nu ne interesează de alţii – ce fac, unde, şi cu cine.

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost...Si-un clasic adevarat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!

Iar el mereu va spune : tu m`ai inselat.Iar eu voi raspunde,tu m`ai provocat!

Pooate Semanam dar Nui Sora Mea Pe Bune:X
Ma Ajutta Imi Da Sfaturri Bunee.E ce am mai scump pe lume

ღ[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]

Singura mOdalitate de a avea un prieten,este ca tu la randul tau sa fii un prieten

Voi fi aici mereu, cand iti va fi tie mai greusmug

● E fals ce iti spui, tu crezi ca te mint Sunt sentimente pe care le simt Cum sa iti explic ca sa-ntelegi → Tu ca si mine dupa libertate alergi :-|

O vezi pe mess, dar n-o bagi in seama. O vezi pe strada, te uiti la ea si iti vine s-o saruti love struck!

.Ai vrea s-o ai mereu cu tine, Stii bine ca prea mult nu tine, E pustoaica rau, e greu. Vrei s-o faci de casa, ai tupeu!

Ea nu are nevoie de tine.Ca are pe buzZe glosS.Si aRe Pe FaTsSa uN ZâMBeT DeLiCioSslove struck

Iubire esti uimit, fiindca vezi ca m`am schimbat, ca nu mai sunt aceiasi pustoaica usor de manipulat!

Sunt un exemplu rar.Gata sa dispar.Dar mai tin un an fraierii pe jarwinkingO ard in mod bizar ca bomba in buzunarwinking Cu stilul meu murdar

. pentru` miine esti heroina! =x dar nu ma omori! =]] ca nu.s dependenta! =p

Indiferenta ta m-a adus cu picioarele pe pamant. Stai calm gurita, numai plang.

●```Sunt doar un Om```Un viSatOr```Ce te iubeste enOrm```[]

●Tu ai nevoie de mine, si eu de tine ti-as sugera sa treci peste mandria de sine...

` te-am ales` p Tne` :-x` pentru ca` tuu` ` Erai Diferit` :]` ♡` Pt ca` :*` tu` Erai` ` Ceea` c mi-am dorit` ` ♡`. →` [ Te` iubesc` :-x` ]

Pt mine`; x s`ar lasa de vagabontseala`happy eu sunt iubita lui chiar si atunci cand ma inseala`big grin stiu ca e doar o aventura goala`winking si ca`n inima lui`; x tot eu sunt o campioana`smug

Bate tare in piept inima doar cand ma privesti simt ca toata lumea e a mea

Suna'ma sau striga'ma, cauta'ma si voi veni.promit, sunt aici pentru tine., pacat ca nu mai pot fi aici si pentru noi! sad

Sentimentul nu dispare ca vacanta de vara. Uneori e mai nociv ca fumul tras dintr-o tigara. :-X""

.Si acasa a ei 0o stiu de fata cuminte’ ca’ joaca binee teatru si pe aman2 ii minte’!

Aş vrea să ştiibatting eyelashes să ştii că merg mai departe; X Orice ar fi`love struck

. stii tiipa` aia miica =x care ziicea ca te iiubea? xD ea de fapt nicii nu te sup0rta >:] tu ciica` vroiai sa iti bati j0c de ea =]] ai vazut`? ce i.ai cazut in pLasa! =x

Daca ieri plangeam dupa noptile in doi big grin De azi urasc sa privesc pozele cu noioh go on:X

RaMaI CoPiLuL VeSeL InDiFeReNt De AdVeRsArI K LuMeA e PrEa MiCa pentru AtAtIa OaMeNi MaRi