| uker a întrebat:

Buna tuturor...acum o saptamana am intretinut relatii cu prietenul am folosit prezervativ, a ejaculat in pezervativ in exteriorul vaginului dar nu si-a scos imediat prezervativul, dupa ce si l-a scos am observat pe pat si pe piciorul meu lichid l spune ca este de la mine sau ca poate s-a prelins ceva din prezervativ, cum credeti pot ramine insarcinata?

6 răspunsuri:
| psycho771 a răspuns:

Nu, draga mea, stai linistita. te speli bine, ca-i scarbos, speli asternuturile si gata! big grin

| psycho771 a răspuns:

Pura curiozitate. Cati ani ai? thinking

| psycho771 a răspuns:

Nu, draga mea, stai linistita. Dar de pura curiozitate, cati ani ai? thinking

| aryana1991 a răspuns:

Esti copil.normal ca nu poti fi

| Laura46 a răspuns:

De ce nu ai luat repede de la farmacie pastila de a doua zi? asa ii zice, e o pastila care se ia decat in cazuri in care se rupe prezervativul in MAXIM 48 DE ORE! acum nu ramane decat sa astepti o luna sa vezi.eu nu cred ca esti insarcinata mai ales daca a ejaculat in exterior, si mai avea si prezervativ.

| uker explică:

Am 19 ...nu demult mi-am inceput viata sexuala... apropo uite o fata zice ca trebuia sa iau pastila de a 2 zi