| anonim_4396 a întrebat:

Buna Tuturor! Am 16 si sunt impreuna cu o fata mai mica ca mine cu 2 ani. suntem impreuna de cam 1 saptamana. ea s-a bagat cu mine in seama la-nceput. dupa ce am vb mi mult am ajuns sa fim impreuna. am iesit cu ea o data la un suc si mi s-a parut foarte frumoasa. neam si despartit o data si ne-am impacat iar din cauza ei ca parca vb cu mine la vrajeala pe mess ma ia ca de prost si are toane. nu stiu ce sa-i fac sa termine cu toanele ei pentru ca eu o iubesc prea mult sa ma despart de ea permanent. ce ziceti face toanele ca sa vada daca o plac si asa sau ca vrea mai multa atentie? care ar fi motivul. eu o bag in seama totdeauna si ea cateodata tot cu lasa-ma si din astea. mersi fara mijtouri vb serios

Răspuns Câştigător
| DontBeliveThem a răspuns:

Eu una nu inteleg ceva. intr-o saptamana voi v-ati despartit si impacat la loc? Si acum zici ca te enerveaza ca are toane si te gandesti sa va despartiti permanent? Sa fiu sincera nu cred ca te vrea cu adevarat daca tot iti zice chestii de treaca-mearga... Sfatul meu e sa o lasi mai moale si sa mai astepti inca vreo saptamna sa vezi cum va reactiona dupa ce va veti desparti iarasi... big grin

6 răspunsuri:
| NuVreauSaTeAud a răspuns:

Cred ca e imposibil sa zici ca o iubesti dupa o saptamana. Are toanele ei... toti le avem pe ale noastre poate asa e felul ei de a fii, poate asta e personalitatea ei...sau poate intr-adevar vrea sa vada cum reactionezi. Eu zic sa vorbesti cu ea si sa clarifici lucrurile, daca spui ca tii la ea merita ca ii accepti toanele.

| byankaa a răspuns:

Ma niciodata nu o sa multumestii o fata sa stii.si mi se pare normal sa o bagi u in seama pentru ca *** u esti baiatul si chiar daca are toane impaco tongue si intalnitiva cat mai frecvent :*vorbestei cat mai frumos si daca o iubesti spune-i asta si cei care ati raspuns nu e imposibil sa iubestii pe cineva intr-o saptamanawinkingdaca el simte o atractie pentru ea automat ca o si iubestewinking

| ForeverAnonim a răspuns:

Face ca nu se schimba pentru un baiat... are perioade cand e super si cand ma dispera de mor ce draq ii cu fetele astea?

| gabytzax a răspuns:

Incearca sa vb cu ea si daca tine la tine o sa se schimbe si mie misa intamplat la fel la inceput deci incearca.Nu ai ce pierde.

| Лєрค a răspuns:

Eu cred ca are toane deoarece este inca un copil cind va creste mai mare va intelege ce este dragostea dar acum ea inca nu stie ce inseamna dragoste si daca vrei sa continui cu ea dovedestei ca o iubesti.Eu te-as sfatui sa incepi si tu o perioada cu toanele tale si o sa vezi ce va zice ea daca nu-i va placea o sa-i spui si tu ca nici tia nu-ti place ca ea are toane si cred ca ea va intelege si va termina cu toanele
Sper ca ti-am fost de ajutor... funditZza

| Ionut_Ionutzz_1989 a răspuns:

Daua in tupe dulce cu ea