| adina1234z5 a întrebat:

Buna tuturor am mare nevoie de ajutorul vostru e urgent nu stiu ce sa fac sunt noua pe acest site, sper sa nu ma judecati.MA numesc Adina si am 17 ani jumate si sunt/am fost nici eu nu mai stiu impreuna cu un baiat de 19 ani sunt cu el de 2 ani la inceput totul era minunat, era totul lapte si miere,era romantic,imi aducea flori, cadouri etc. Dar de un timp imi tot spunea ca ar fi cazul sa trecem la urmatorul pas, dar ma faceam ca nu aud la un moment dat mi-a spus: " mereu te faci ca nu auzi cand iti spun ca am anumite nevoi barbatesti, dorinte, fantezii si doar tu esti iubita mea si trebuie sa mi le satisfaci sa imi arati ca nu am stat degeaba cu tine 2 ani pentru ca daca nu ma duc la alta care e in stare sa faca ce nu faci tu.Intr-o zi tot spunandu-mi asta si spunandu-mi ca ma iubeste si ca o sa fie atent si tandru cu mine stiind ca sunt virgina, am acceptat sa ma culccu el sperand sa ma iubeasca in continuare, dar nu stiu daca mai e asa.El stia ca eu sint mereu singura pana seara tarziu a venit intr-o zi la mine la usa cu un buchet maare de flori si un bilet inauntru pe care scria " TE IUBESC ENORM SI ASA VA FI MEREU" dupa m-a luat in brate m-a sarutat si m-a dus in camera prima oara nu mai eram asa sigura de decizie din cauza fricii de durere, dar a zis sa am incredere in el ca stie ce trebuie sa faca a inceput sa ma atinga sa ma sarute in asa fel incat ma inmuiat de tot, doar ca nu a dost asa atent cum imi promise-se se purta ca un animal in calduri ii spuneam ca ma doare foarte tare, dar nici nu ma baga in seama si incepea si mai tare dupa aia ma intreba: de ce plangi? de ce tremuri? ce ai patit in fine la sfarsit i-am spus ca nu ii fac oral si s-a enervat foarte tare a inceput sa ma loveasca si a zis ca daca nu ii fac ma bate si mi-am luat bataie ca nu am aceeptat si in secunda 2 a plecat am ramas fara cuvinte cand l-am vazut ca pleaca asa. A doua zi m-a sunat sa cobor in fata blocului sa vorbim ca nu vrea sa urce, dar venise cu prietenii si eu nu stiam am ajuns jos nici nu m-a bagat in seama. Cand am deschis gura sa vorbesc mi-a zis nici macar sa nu am tupeul sa deschid gura sa vorbesc dupa ce l-am umilit, nu m-a lasat sa zic nimic imi zicea "Daca ai ceva de spus spune de vorba cu prietenii mei eu nu am secrete fata de ei" i-am spus ca nu pot vorbii de fata cu ei a zis Bine, atunci gura inchisa ca mi-ai demonstrat ca nu ma iubesti si nu ma respecti ca stapanul tau pentru ca acum tu esti a mea, ai inteles? pentru jignirea de aseara o sa platesti scump si tot o sa imi faci asta iti promit eu. Voi credeti ca are dreptate si eu l-am jignit? ma puteti ajuta, va rog mult cu cateva sfaturi? va multumesc si imi cer scuze ca a fost lunga povestea.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

S-a comportat impardonabil si abject. Cei care au spus ca s-a comportat ca un animal au gresit prin acea afirmatie, deoarece masculul intotdeauna isi apara si ocroteste partenera chiar cu pretul vietii. S-a comportat incalificabil si ar merita sa resimta si el durerea ce ti-a provocat si subscriu intru totul ideii propuse de ywar. Ar merita sa fie batut in asa hal incat sa nu mai indrazneasca in viata lui nici macar sa se gandeasca sa loveasca o femeie. Evita-l fiindca este un descreierat. Ti iti pot dori doar multa sanatate.

16 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Tipul asta e cam nebun. 2 a asteptat, s-a purtat frumos si acum a luat-o razna dintr-o data asta? Mi se pare foarte ciudat. Scapa de el cat mai repede ca cine stie ce baiuri are si cine te loveste o data, o va face si a doua oara.

| RAY a răspuns:

Eu nu vad cum l-ai jignit, dar sa stea 2 ani pentru sex mi se pare cam mult deci ceva e minciuna in povestea ta, desigur ca orice om scrie povestea cum i convine lui, cum ca tu esti sfanta el e rau, nu cred ca un om joaca teatru 2 ani si apoi o ea razna, in acesti 2 ani imposibil sa nu aiba acest comportamant cu tine, e om ce naiba, eu cred ca ori tu l-ai inselat cu altul el afland a spus vrei sa facem sex tu nu tea batut, un mascul nu sta 2 ani pentru o gaura mai ales ca are gasca aia fac misto de fraieri de astia,mai ales ca a venit cu gasca dupa el, in fine tu stii mai bine, sa stii ca nu spun asta ca sunt baiat nu-i iau partea omlui dar cu toti avem defecte, povestea ta e prea ireala, in plus orice baiat sta in mare parte pentru sex, 2 ani ce a facut in fine

| adina1234z5 explică (pentru RAY):

Asta ma gandeam si eu ca nu statea 2 ani cu mine doar pentru asta.

| RAY a răspuns (pentru adina1234z5):

Adina tu il mai iubesti?

| adina1234z5 explică (pentru RAY):

Sincer nici eu nu mai stiu

| RAY a răspuns (pentru adina1234z5):

Adina draga esti nehotarata, vorbeste cu el, apropo ti-a placut sexul cu el?

| ridhimagupta a răspuns (pentru RAY):

Ce curios esti

| ywar a răspuns:

Pai du-te la politie! Ce faci? Dai o declaratie si cum banuiesc ca nu are pile relatii ca-i un rupt in coate, o sa stie garcea ce face cu el. Daca vrei neoficial raspuns - eu cred ca nu e batut. 200 de coco si ti-l face de 6 luni nu se ridica din pat si va manca cu paiul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ai fost impresionata de buchet, te-ai pierdut si nu mai puteai reactiona. Esti bleaga. Nu stii ce vrei, de asta te si tine, stie ca asa vei face, cum iti va spune el. E stapanul tau si pana la urma, tu ti l-ai ales. In doi ani de zile sa nu ti-l doresti cu adevarat? Nu stii pe cine ai langa tine? Chiar nu-l iubesti, il ti de folos cred ca are bani, e smecher, asta iti place la el. Nu esti pregatita de o relatie nici macar cu asemenea tipi. Stai singura pana iubesti si tu pe cineva care sa te faca sa nu te mai gandesti atat la binele tau ci al lui.

| adina1234z5 explică (pentru anonim_4396):

Pana acum se purta cu mine super eu, de unde sa stiu pana acum nu s-a purtat niciodata asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru adina1234z5):

Pai se purta super cu tine pentru a te face sa-l iubesti, tu nu l-ai iubit niciodata. Nu iti cunosti "iubitul" si nici nu ti-l doresti cu adevarat. Ce relatie e asta sa-mi spui tu. Mai bine erati prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stau sa analizez ce ai scris tu se pare ca baiatul statea cu tibe doar pentru ca voia sa faca sex. Reiese clar din tot ce ai spus ca e un golan nesimtut si nu te merita. Nu l-ai jignit de loc. Si a zis ca e stapanul tau!?! Dar ce esti caine sa fi asa? Nu tu esti o fiinta intai de toate si nimenu nu trebuie sa te insuseasca ca pe un bun. Nici macar iubitul. Mananca niste inghetata si uita-te la un film bun ca sa uiti de toate. Daca vrea sa te bata nu ezita sa le spui parintilor sau chiar sa te duci la politie. Mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as face cum a zis ywar. Nu-l lasa sa te domine. Nu esti a lui mai ales pentru felul in care s-a purtat cu tine, cum ai zis si tu, ca un animal. Vorbeste cu cineva, nu sta asa ca nu vei scapa de el.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

E un terminat

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

Spune te rog ca vorbesti de un film!
Nu, nici sa nu te gandesti sa te mai atingi de el! Doar pentru ca nu i-ai facut oral iti spune ca te iubeste?! Daca te iubea enorm cum zicea, nu-ti cerea asa direct si des sa faceti sex/dragoste!
Ati facut, nu ai cum sa dai asta inapoi, dar poti face asta: sa nu te mai vezi cu el, sa nu mai ai o relatie cu el!
L-ai jignit ca nu i-ai facut oral? Poate nu ai fost in apele tale, mai ales dupa ce te-a cam obligat sa te culci cu el, si de aia nu i-ai facut. Te-a luat la bataie... Domane, ce animale! Stai cand mai departe de aceste persoane!
Si daca ai fost prima data cu el, asta nu inseamna ca el e stapanul tau si tu sclava lui (doar daca te lasi calcata in picioare). Sa-i faci oral, exista doar 2posibilitati acum: 1. ori arati ca nu ai demnitate si dupa toate astea mai mergi cu el, ori 2.te violeaza.
Asa ca incearca sa nu stai intr-un loc mai ferit unde sa va intalniti intamplator sau ceva.
Nu fa prostia de-a te mai incurca cu el. Poate nu poti sa le zici alor tai despre asta (nici eu nu as putea), dar poate ai ceva prietena, zi-i ei sa vezi ce zice. Daca nu ai, ai grija cu el, iar daca te mai obliga sa faci ceva, mai bine le zici alor tai ce vrea tipul cu tine, pana nu e prea tarziu.

poti sa-mi dai alte detalii sau sa-mi mai vorbesti despre asta in privat, daca vrei
am trecut si eu prin ceva asemanator

| adina1234z5 explică (pentru alexiageorgiana1995):

Nu iti pot da mesaj in privat pentru ca sunt membru junior