| SufletSensibil a întrebat:

Buna tuturor
am nevoie de cateva mesaje sau statusuri de dragoste pentru iubitul meu din care sa reiasa ca am trecut prin multe impreuna dar tot ne iubim,orice ar spune lumea sau oricate incercari vom mai avea vom ramane imreuna si vom trece peste toate, sau unele din care sa reiasa ca il iubesc foarte mult.
Am nevoie urgent
Multumesc

1 răspuns:
| WhiteLover a răspuns:

Respect pentru baiatul care spune:"nu pot, am prietena"
Adevarul despre frumusetea unei femei e mereu in ochii celui care o iubeste!
Atunci cand iubesti, a fi fidel nu este un sacrificiu, ci o bucurie
Omul care te iubeste stie ca nu esti perfect, insa te iubeste ca si cum ai fi

Ea: Descrie-ma in doua cuvinte.
El: A mea

Adevarul despre frumusetea unei femei e mereu in ochii celui care o iubeste