| Brânzăăăă a întrebat:

Buna tuturor.
De curand mi-am gasit un hobby : fac poze artistice la orice obiect. Si as vrea sa-mi postez pozele pe un site de socializare (facebook) si nu stiu ce nume sa-i dau folderului.thinking
Am avut 'cand te chinuie talentu'.' dar m-am plictisit de el. Scuze de categorie dar e cea mai vizitata.
Funda! (:

4 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Era super numele, personalizat!
Nu conteaza chiar asa mult numele albumului si ceea ce contine.
Mi-ar placea sa vad si eu pozele http://www.facebook.com/#!/ionescumada

Plss... da mi add!

Cat despre numele albumului...eu l-as lasa asa!

| pinkflower a răspuns:

Iti dau o idee! Mai bine sa nu iti faci pe facebook ca e mai complicat ci pe http://www.sunphoto.ro/ acolo poti sa iti puni un infinit de poze si de albume. Crede-ma e suuper tare si si usor. Daca o sa te decizi sa iti faci cont o sa iti spun cum trebuie sa faci :
1. dai click pe "Trebuie doar să te înregistrezi. E gratuit şi durează un minut. "

2. Iti alegi un username ca de axemplu "alexandra12"

3. Iti algei o parola

4. scrii email-ul tau (ca sa te informeze ca ai primit mesaje sau comentarii la albume )

5. Scri anul, sexul

6. Trebuie sa alegi daca privat sau pubic, pai da logic ca o sa alegi public ca sa il vada toata lumea ca daca nu numai tu o sa il vezi atunci dupa ce tiai facut contul, nu? :))
Si gata.
Daca vrei sa iti faci o pagina acesta se va numi "album" ca sa iti faci trebuie sa dai la creare album si dai numele de album iar dupa dai sus la adauga poze si puni tu ce poze vrei si un miliard daca vrei. Acest sunphoto e ca un hi5. E cu comentarii prieteni poze. e super tare. acum tu alegi daca vrei sa iti faci cont. dar eu iti spun ca e super tare. Si daca vrei sa ii dai un nume la albumul tau poti sa scrii "poze artistice obiecte " si cu siguranta le va sari in ochi utilizatorilor daca vei scrie cu litere mai si mai ales cand vor auzi de cuvantul "artistic. Bafta!

| georgiianaGeo a răspuns:

Work, my work

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut intra pe www.4facebook.eu si afla cum sa folosesti facebook ul maxim