| adina_6125 a întrebat:

Buna tuturor:*eu si cu prietena mea cea mai buna cand suntem la mine chemam un baiat care a fost cel mai bun prieten al meu si e varul fostului meu prieten(nu vreau sa ma impac cu el). si cand venea ma lua in brate, ma saruta, ma punea pe pat si el se punea peste mine dar nu faceam nimic. el a fost impreuna cu prietena mmea cea mai buna dar prietenei mele nu i-a placut de el(la folosit ca sa il faca gelos pe prietenul ei). eu aflasem de la o fata ca el mo barfit si ca zicea ca so saturat de mine si astazi mo sunat si mi-a intrebat daca sunt suparata pe el si eu i-am zis ca nu si mo tot batut la cap pana cand i-am zis pai normal ca is cand aud ca ma barfesti pe la spate. si mi-a zis pai ca si aia te-o barfit si eu i-am spus ca mie nu imi pasa de aia. el e genul ala de baiat care a stat cu vreo 5 prietene deala mele si inca vreo 100 pe care nu le cunosc.si tota lumea zice ca eu o sa fiu urmatoare cu care o sa vrea sa stea si asta cred si eu pentru ca de cand neam cunoscut tot zicea ca ar sta cu mine numai ca sunt prea inalta pentru el si acum ca a stat cu prietena mea cea mai buna care e doar cu 5 cm mai scunda ca mine normal ca o sa vrea sa stea si cu mine. el stie ca mie mi-a placut de el si crede ca imi place de el si acum(desi i-am spus ca nu imi place de el doar pentru ca eram cu varul lui). adevarul e ca il plac dar nu vreau sa isi bata joc de mine cum face cu o gramada de fete. ce sa fac? cum sa ii arat ca vreau sa stau cu el cand vine la mine?(prietena mea nu se va supara)
PS:nu spuneti sa il las balta pentru ca il cunosc foarte bine si stiu ca poate sa fie cel mai tare iubit cand vrea. apropo eu am 13 ani si el are aproape 14

4 răspunsuri:
| ada_8825 a răspuns:

Trebuie sa nu stai cu el.Am fost cu un baiat care si-a batut joc de mine si acum toti prietenii lui stiu cat de proasta am fost.Mie i-mi spunea ca sunt superba bla bla bla si eu am fost orbita de chestia asta

| michaelina a răspuns:

Ehh...si care problema, cand vine l tine daca vr sa te sarute sarutal si tuu.

| ZeRo_1970 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic, dar in scrierea ta a fost o asasinare a limbii romanesmug

| bbbbbsteam a răspuns:

Te bate limba romanastraight face