| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Existe sanse ca o pers sa ramana insarcinata daca a avut un act sexual neprotejat, dar in ziua urm dupa aceasta a luat pastila de a 2. a zi corect, ciclul i-a venit la 6 zile cum scria pe prospect, iar la o luna a venit iar ciclul asa cum venea in mod normal? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Gmcc a răspuns:

Nu este nici o problema! Daca ciclu i-a venit cum trebuia chiar nu e nici o problema! Ciclul a sters toti spermatozoizii asa ca stai linistit! Ps: data viitoare folositi prezervativul!

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu există niciun dubiu, persoana nu este însărcinată.

| Debiiii a răspuns:

Sunt de acord cu @Gmcc
Nu este absolut nici o problemă, nu va rămâne însărcinată din moment ce a luat şi pastila de a doua zi şi ciclu i-a venit în mod normal.
Dar cum spunea şi cel de mai sus, data viitoare folosiţi prezervativul happy
O seară bună în continuare.

| Amsam a răspuns:

Va multumesc din tot sufletul.multumesc mult mult mult...:*