| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat!
Am si eu nevoie de parerea unor persoane care au avut sau inca au relatii de lunga durata.
Este ceva ok ca unul din parteneri sa mai vorbeasca din cand in cand cu persoane necunoscute de sex opus (fara sa flirteze sau fara sa se intalneasca) pe facebook, whatsapp?

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu? mai ales dacă nu face un mare secret din asta. Bine, nici să n-o facă la modul ostentativ, că iar nu pare în regulă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incepi sa vorbesti si tu cu baieti, trimite-le poze, etc. Vei vedea cat de ok e cand va afla prietenul tau.

| SorinelF86 a răspuns:

E ok, doar daca nu iti ascunde asta si nu sterge mesaje si nu se bat apropouri (desi e greu asta intre sexe opuse), si daca se intampla nu foarte des si nu cu toata lumea

| PrecioussGirl a răspuns (pentru SorinelF86):

Nu cu toata lumea. Doar cu fetele cu care se simte el bine vorbind.

| SorinelF86 a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Si iti permite sa-i vezi conversatiile?

| PrecioussGirl a răspuns (pentru SorinelF86):

Prima data am vazut fara sa vreau conversatiile de pe tinder, nu s-a ascuns doar ca pe mine m-a deranjat f tare si m-am suparat pe el. Acum am vazut ca vorbea cu una pe whatsapp, a sters conversatia ca sa nu ma mai raneasca pe mine (asa a zis el) si am vazut doar o parte din conversatie in care el dadea curs conversatiei. Nu flirta.

| SorinelF86 a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Complicat de spus, oricum trebuie sa ai o doza de gelozie, sa nu-l lasi sa creada ca ti-e indiferent, dar nici sa faci scene fara motiv

| Lawliet14 a răspuns (pentru PrecioussGirl):

Nu e ok. Mare lucru daca nu te-a inselat deja! O sa vezi tu. Gelozie nu trebuie sa existe, dar ce-i al tau e al tau! N-ar trebui sa aiba ochi decat pentru tine. Nu te lua dupa astia, te rog eu!

| anonim_4396 explică (pentru PrecioussGirl):

Tinder e o aplicație de flirt. Știi, nu? Eu mi-aș pune niște întrebări.

| Zorok a răspuns:

laughing nu e frumos sa socializezi rolling on the floor

| Simo1611 a răspuns:

Este ok sa aveti libertate. Nu trebuie sa va puneti restrictii.