| Meily708 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutorul vostru.Am o problema, mie imi plac doi baieti si ambii sunt fostii mei, nu stiu ce sa fac pe care sa-l aleg fiecare din ei vrea sa fie cu mine, pe Alex il cunosc din copilarie, si de doua ori am fost impreuna, iar pe Teddy il cunosc de 2 luni. Ce sa fac? Ajutor...

Răspuns Câştigător
| YourSweetAngel a răspuns:

Pai depinde dc teia despartin de unu si de celalalt
dar dupa mine mai bine l-ai alege pe alex pe care il cunosti si te cunoaste probabil va va fi mai bine impreuna... fundabatting eyelashes

9 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Mie mi se pare ca ai 12-13 ani...nu cred ca trebuie sa iti faci griji de iubiti daca ai peste 14 e ok...dar daca de la varsta asta ai inceput cu baietii nu e prea bine.totusi eu l-as alege pe alex pentru ca il sti de mult timp.

| euI a răspuns:

PAI CRED CA in alex ai mai multa incredere daca il cunostidin copilarie...alegel pecel ce iti place mai mult baftawinking

| MamaOmida69 a răspuns:

Stiti ce nu inteleg eu? De ce fetele astea nu isi vad d epapusile lor si vorbesc de dragoste la varsta asta! Maine poimaine le vezi si insarcinate! Si vor devenii copii care fac alti copii!

| MamaOmida69 a răspuns:

Te referi la ursuletul Teddy?laughing

| vicky09gui a răspuns:

Cred ca pe primul pentru ca daca zici ca il cunosti din copilarie ii poti acorda mai multa incredere.

| EmilyT a răspuns:

Mda... TeDDy e rusinos, si ce sa spun si eu Arina, de rusine? ((( Alex! [eu ti-am spus demult =* ]

| Meily708 explică:

Cind eram cu Alex... era foarte bine cu el,imi spunea doar vorbe dulci,era extraordinar,nu pot sa exprimacest lekru
Cind eram cu TedDy,tot era bine,se vedea ca ma iubueste cand ne-am despartzit pentru el a fost o tragedie mai mare ca pentru mine, prietenii lui mi-au spus ca uneori chiar plingea cind isi aducea aminte de mine, insa eu nu prea cred asta.
Cu Alex m-am despartit din cauza ca se saruta cu alta.
Iar cu TedDy din cauza ca este ft ft ft rusinos...Nu-mi ajungea iubire si dragoste din partea lui.

| elena_1795 a răspuns:

Esti tanara distreazate, stai cu amandoi, asta nu inseamna ca esti curv'.sau daca chiar vrei sa ai o relatie serioasa stai cu teddy sa-l cunoti mai bine. daca cu alex ai fost de 2 ori

| Ellena11_2086 a răspuns:

Ei nah. oh go on
Pe unul trebuie sa il iubesti cu un procent mai multhee hee
Sau poate ca ar trebui sa il alegi pe Alex.winking
Totusi il cunosti din copilarie. :*