| maryy2000 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu sfaturi pentru ca nu stiu ce sa mai fac.Am stat cu un baiat si inca suntem impreuna 7 luni, dupa 7 luni el a vrut sa ne despartim se comporta foarte rece cu mine imi vorbea urat, vulgar. Dupa 2 saptamanii ne-am impacat.In acest timp eu mi-am facut niste amici iar cu unul dintre ei m-am inteles foarte bine si lui ii placea de mine, dar pentru ca era mai marunt decat mine l-am refuzat.In seara cand l-am chemat pe fostul meu iubit sa ne vedem sa stam de vb asa amical, baiatu asta m-a sunat, iar fostul m-a pus sa-i dau mesaj si sa-i spun sa nu ma mai caute.Ne-am impacat si a fost ok o zi, acum iar este rece, iar imi vorbeste urat cu toate ca sustine ca ma iubeste.Cand vine de la munca nu vrea sa ne vedem, doar seara si atunci vreo 2 3 ore.Lui ii place foarte mult sa vb pe facebook si din cauza asta relatia noastra a devenit asa.Eu sunt si foarte geloasa si imi place tot timpu sa stiu de el ce face si imi zice ca sunt sufocanta.Nu stiu ce sa mai fac.Nu-l mai suport asa, dar nici nu vreau sa il pierd.Cand ne-am impacat mi-a promis ca se schimba ca va fi altfel relatia noastra.Plus de asta ma acuza mereu ca eu fac ca eu vorbesc, dar este invers.Va rog ajutati-ma! Multumesc

3 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Numai am ce sa zic.
Sunt intr-un totul de acord cu @Vix999.

| neutrino a răspuns:

Nu exista medicamente contra prostiei. Nasol, si uituca si prostuta...Totusi daca esti dragutica mai ai o sansa: sa taci. Atunci cand esti mai linistita, da-i un sut actualului "iubit" si suna-l pe baiatul marunt

| Vix999 a răspuns:

Nu cred ca vei fi o fana a mea dupa asta dar : cu tot respectul de rigoare, esti proasta?
De ce ai vrea sa ai langa tine un barbat care te jigneste, ignora, injura, critica s.a.m.d?
Tu nu esti normala la cap? Alegi de buna voie sa fii bataia lui de joc? De fapt nu alegi...il rogi sa-si bata joc de tine laughing)
Nu te iubeste absolut deloc, crede-ma pe cuvant. I-oi fi draga sau ceva de genul dar atat.
Nu vrea sa stea cu tine, iti reproseaza faptul ca tu vrei sa stai cu el...ce naiba e in capul vostru?
NU AI DREPTUL sa iti bati joc asa de viata ta!
D'apai sa lasi pe altul sa te umileasca.
Mai bine singura decat intr-o companie proasta. Iar el draga mea, e cam cea mai proasta companie pe care o puteai alege happy Esti jucaria lui.
Preia controlul asupra vietii tale si alege sa nu iti bati joc de ea pentru ca nu avem una de rezervawinking