| Coocoolinoo a întrebat:

Buna tuturor!happy Voua va place de vreun baiat >fetelor?: spuneti-mi si mie "povestile" voastre de dragostelove struck Chir am chef sa le citeschee hee Si sa ma gandesc la baiatul pe care il iubesclaughingFunda!

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Multumesc mult! :*

Dar daca tie iti place de acel baiat fatzi curaj si vorbeste cu el nu astepta sa vina altul pentru ca nu se va intampla, cat timp sentimentele tale sunt preocupate in a-l iubi pe el in secret ai putea sa- ti le hranesti discutand mai mult cu el ( nu zic sa te combini pentru ca nu esti inca majora) ci sa cunosti mai bine persoana lui, tu nu sti dar intre mine si baiatul cu care sunt exista o diferenta de 5 ani si eu m-am indragostit de el la 15 ani :d si la 18 ani mi-am facut curajul sa ma apropii de el.
Multa bafta!
pa, pa

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Avand in vedere ca in adolescenta sufeream pentru ca eram obsedata de Enrique Iglesias uite ca acum cand sunt majora am intalnit un baiat inalt ( nu glumesc), ochi albastri, saten, are o fizionomie a fetei foarte draguta :X
Felul in care ma priveste love struck

Felul in care se comporta inainte de a intra intr-o relatzie cu mine lasa de dorit dar acum s-a schimbat si ne intelegem foarte bine, in relatzia noastra egzista intelegere, respect si multa iubirree.
Vreau ca si relatzia noastra sa nu se termine niciodata pentru ca nu stiu cum as putea sa-mi vad viata fara el.

Pur si simplu sunt fericita ca am langa mine o persoana pe care il iubesc, cu care pot sa ies oriunde mai ales la petreceri si acum nu mai bea atat de mult si nu se mai prosteste la fel de mult ca si altadata cand era single.
Multi erau impotriva faptului ca si eu sa ma combin cu el ( pentru ca era cam drogat) dar nu am luat ascultare de la nimeni si in ciuda faptului ca l-am iubit si il iubesc in continuare am incercat sa-l schimb in bine si am reusit pentru ca nu imi este frica de capcane ( daca x imi spune ca el este un mare drogat eu sa nu ma mai uit la el ) din contra am vrut sa-l ajut sa treaca peste si sa avem o relatzie de durata pentru ca simt ca mi-am gasit sufletul pereche, o importanta etapa a vietii.

Sper ca te-a placut descrierea mea!
Numai bine
pa, pa
ps: si daca se poate vreau sa aud si povestea ta :*

| Coocoolinoo explică (pentru Ofiintă):

Pai...nu e chiar o poveste in adevaratul sens al cuvantului..eram prin clasa a4a si un baiat a inceput sa se dea la mine. Nu stiam absolut nimic despre el! nici in ce clasa e! am aflat cu mult mai tarziu ca era in clasa a6a si cum il cheama..era cu 2 ani mai mare decat mine..si se tot dadea la mine, imi spunea ca sunt frumoasa..ma rog.mie la inceput mi`era frica de ellaughingapoi am inceput sa-l plac, pana acum, cand il iubesclove strucklove struck dar nu suntem impreuna, pentru ca am fost cam proastaa..si ma rogg.el ma placea foarte mult si mi-a aratat`o in multe feluri dar..asta e..acum eu sunt in clasa a8a si el a10a. l-am vazut zilele trecute si s`a uitat la mine dar nu m-a intrebat nimic (eram in aglomeratie si nici nu prea putea). Inainte ma intreba de fiecare data ce fac si eu nu`i raspundeam pentru ca eu zicea ca ma ia la misto (el se dadea cam la toate fetele) Acum imi vine sa`mi dau palme cand ma gandesc ce proasta eram!crying Dar asta e..viata merge mai departehappy Te pupp:*Sper sa fii fericita cu "baiatul tau"hee hee

| Coocoolinoo explică (pentru Coocoolinoo):

Ziceam* etclaughing scuze pentru greselile gramaticale:d m`am grabithappy

| Coocoolinoo explică (pentru Ofiintă):

Multumesc pentru sfat!:* Dar eu inca mai sper ca o sa vina un baiat care o sa ma faca sa-l uit...ai spus ca te`ai indragostit de el la 15 ani si la 18 ani te`ai apropiat de el..asta inseamna ca nu ai putut sa-l uiti?sad Ce n`as da sa nu ma mai gandesc la el.

| Ofiintă a răspuns (pentru Coocoolinoo):

Nu am putut sa-l uit pentru ca avea un el ceva special pe care nu am vazut la niciun baiat de pana acum dar daca in cazul tau este vorba de vreo obsesie sau pasiune nebuna asta se va uita, depinde ce simti, oricum esti inca prea tanara si nu uita ca nu trebuie sa cauti iubirea adevarata pentru ca vine de unul singur.

| Ofiintă a răspuns (pentru Coocoolinoo):

Multumesc mult! :*

Dar daca tie iti place de acel baiat fatzi curaj si vorbeste cu el nu astepta sa vina altul pentru ca nu se va intampla, cat timp sentimentele tale sunt preocupate in a-l iubi pe el in secret ai putea sa- ti le hranesti discutand mai mult cu el ( nu zic sa te combini pentru ca nu esti inca majora) ci sa cunosti mai bine persoana lui, tu nu sti dar intre mine si baiatul cu care sunt exista o diferenta de 5 ani si eu m-am indragostit de el la 15 ani :d si la 18 ani mi-am facut curajul sa ma apropii de el.
Multa bafta!
pa, pa

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da de Cabral și Solcanu.

| Coocoolinoo explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ma bucur :*!rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Coocoolinoo):

Ție nu î ți place de întunecatul Cabral?

| Coocoolinoo explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ba daa.dar din cate observ tu esti indragostit de`a binelea de el.rolling on the floor)

| Sweete a răspuns:

Hei.Pai, povestea mea incepea asa.Era un baiat pe nume Andrei, cu care ma intelegeam bine. Faceam mereu glume, si incepusem sa-l plac. Dintr`o prostie, el a aflat asta.Dar asta nu ne-a impiedicat sa ramanem la fel cum eram.Intr`o zi, el mi-a spus ca am ceva pe tricou.Cand am lasat putin capul in jos, el m-a sarutat.Aceasta era dovada,, dragostei" lui fata de mine.Atunci, am hotarat sa fim impreuna.A fost o relatie frumoasa, plina de bucurii.Stiam ca sunt aparata, si nu imi era frica de nimeni.A fost o relatie superba, care a durat 2 ani.Aceasta relatie a facut sa mai creasca o petala in trandafirul vietii mele.O petala speciala.Chiar si acum, am ramas prieteni, si ne intelegem foarte bine.
Sper ca ti-a placut.Te pup.

| oliviaaa a răspuns:

Salut, pai daca doresti sa o auzi pe a mea iata

m-am mutat la o scoala noua si acolo am avut si o clasa paralela
di acea clasa era si un baiat pe care evident nu-l stiam, mi-a aflat adresele de pe net si ne-am scris mult timp, am fost la aceeasi tabara de vara, a fost frumos, dar cam suspicios, pentru ca cind eram la tabara prietena mea era cu noi si era disco afara, eu nu doream sa ies, iar prietena mi-a spus ca ma cheama el, eu mam alaturat un pic si nimic happy oricum nu are importanta, apoi ajungind acasa, el mi-a scris ca ma iubeste, eu nu prea am avut incotro si i-am spus ca imi esti un amic bun, dor sa fim amici, el s-a suparat si de atunci iar vorbeam si iar ne certam asa un anhappy apoi el iarasi m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, dar eu incepeam sal plac si relatiile noastre deveneau din ce in ce mai bune, apoi eu i-am spus ca il plac, el sa bucurat, si i-am spus sa ramine amici caci nu doresc sa am o relatie, el s-a suparat, dar mai apoi a spus ca ma asteapta pina voi fi eu pregatita pentru o relatie, caci nu am mai fost niciodata intr-un cuplu, ok si asta e povestea, succes tie))

| AlinaMessaros5 a răspuns:

Da iubesc un baiat.E foarte dragut are parul roscat, ochiii albastiii spre verde....este un baiat foarte cuminte respectabill si ma iubeste enorm de mult.La inceput era foarte rusinos cu mine, dar acum s-a schimbat si totul e perfect.Ne iubim de 5 luniii...e o dragoste mai nebuna cu multe intamplarii. Avand in vedere ca suntem adolescentii si suntem in perioada in care hormoniii o iau razna, ne putem abtine cam greu sa nu facem dragoste.Desi am inceput de cateva oriii, dar ne-am oprit fiindca a spus ca el nu vrea sa profite de mine si a spous ca e mai bine sa nu se intample deoarece simte ca nu sunt pregatita.Il iubesc su adevarat si el la fel.Nu l`as parasi pentru nimic in lume.

| OchiCaprui112 a răspuns:

Hmmm :X am o poveste cam lunga dar daca ai chef de citit.tongue Totul a inceput pe net thinking acum 3 ani laughing ne'am cunoscut din intamplare pe un joc, nu ne'am dat prea mare importanta pana intr'o zi cand ma plictiseam ingrozitor si l'am intrebat ce face (pe messbig grin) am vb, am ras. Toata ziua :X laughing De atunci am inceput sa vb de fiecare data cand unul din noi se plictisea big grin. Dupa un timp ne'am apropiat si vorbeam zilnic el fiind la scoala dupa masa intra doar pe la ora 6 si de atunci pana ne puneam la somn jucam adevar sau provocare (asa a fost cam 3 luni rolling on the floor ) Fara sa ii dau seama m-am indragostit de el si din cate arata si el de mine :X asa ca intr'o seara i-am trimis un mesaj gen " pune'mi o intrebare pe care niciodata nu ai avut curaj sa mi-a pui" big grin m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Cu toate ca il iubeam am refuzat. imi era foarte frica sa nu il pierd atat ca amic cat si ca iubit :-

| eryn a răspuns:

Pai...Eram in clasa 1 si mi-am intalnit pentru. prima data colegii..shi dintrodata vad un baiat mic si dulcik, si am inceput sa il simpatizezhappyApoi la serbare am dansat cu el, in clasa a 2-a tot am inceput sa-l sipatizez mai tare si tot asa am dansat cu el la toate serbarile (1, 2,3):pIn a 4-a am inceput sa ies afara cu el sa discutam sa glumim, barfim cand dintr-o data el se cupleaza cu o alta fata o luna, eu am fost distrusa pana cand am aflat ca ea se despartiese de si mi-am luat sufletu-n cap si i-am zis ca il plachappyiar el a zis ca si el ma place si atunci m-am simtit ca-n raihappyIn contiunoare numai zic ca nu e asa romanticlaughing