| Sol27 a întrebat:

Buna tuturorkiss!

Zielele acestea s-a implinit un an de cand prietenul meu s-a despartit de mine iar aseara a intrat pe mes pe mine sa imi spuna ca"un an"iar cand l-am intrebat de ce face asta a spus ca nu a uitat si asa ceva nu se uita... mi-a cerut si iertare pentru o faza urata pe care mi-a facut-o iar atunci cand l-am intrebat daca mai conteaza toate astea mi-a zis nu stiu si nici eu nu stiu ce sa mai cred inca il iubesc foarte mult dar nu stiu ce vrea sa insemne asta...straight facehelpsad

5 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Anonima27@ tu ai zis "mi-a cerut si iertare pentru o faza urata pe care mi-a facut-o. " nu ti se pare ceva suspect aici, nu vreau sa te dezamagesc dar inainte sa faci ceva gandeste de 2 ori inainte si gandeste limpede, analizeaza situatia si punete pe tine la mijloc... tu decizi, nu este nevoie sa ceri ajutorul nimanui tu detii cheia si pentru tine dar si pentru el. iti doresc mult succes sunt baiat, am iubit, am fost iubit, dar toate la timpul lor mai bine mai tarziu asta stiind pe ce cale apuci sa mergi. o vara frumoasa. pup (pe obraz)

| jasmine11 a răspuns:

Nici eu nu prea inteleg ce vrea sa spuna poate ai fost prima fata pe care a iubit-o cu adevarat si nu poate uita tot ce s-a intamplat sau poate vrea numai sa te faca sa suferi... asa ca mai bine intreaba-l ce are cu tine sau de ce face toate astea,, dar incat e baiat si a trecut un an si isi mai aminteste cred ca inca tine la tine

| delisa a răspuns:

Eu zic ca vrea sa iti dea un semn ca inca mai tine la tine si ca sia cerut si iertare e si mai mult! Nu orice baiat mai tine minte data despartirii si cat a trecut! Din a 3a zi au uitat deja!

| ReeaAndreea a răspuns:

Asta poate insemna multe. dar sa privim partea bun a, poate vroia sa va impacati si incearca sa.ti dea semne ca sa faci tu primul pas pentru impacarewinking intreaba.l si uh daca vrea sa va impacati iar daca el iti va zice " da " spune.i ca inca il iubesti si asa mai departewinking mult succes:*

| Sol27 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, nu stiu ce sa zic il iubesc foarte mult v-am zis dar mi-e si teama sa ii spun ceva, nu vreau sa sufar din nou si da adela 1998 sunt prima fata pe care a iubit-ohappy