| Alexutza12 a întrebat:

Buna!happy
Uite:
Aseara, am visat pe baiatul care-l plac!hee hee
Si.As vrea sa stiu ce inseamna?hee hee
Visul era cam asa:
. eu eram in fata magazinului si ploua, si eu stateam in ploaie si plangeam.si el era in fata mea cu o patura pe el, si el m-a chemat: vin-o langa mine!, gta nu mai plange! si dupa nu a a mai plouat[era noapte], sh era frig, si am stat amandoi unul langa altul, si cu patura peste noi, si a intrat in magaazin, si am iesit...si dupa.m-a trezit mama`x(. deci va rog cine stie, sa ma ajute si pe mine!happy
Mersi mult!:*
dau funda`:*love struck

Răspuns Câştigător
| D0zzz a răspuns:

Nu se stie. Unele vise chiar devin realitate. Stiu din propria experienta. Exista si posibilitatea sa te fi gandit mult la el, iar atunci subconstientul sa actioneze. Daca vrei sa fi cu el, singura metoda e sa incepi sa flirtezi cu el, sa fi prietenoasa si de treaba. Invita-l undeva, e vara, distreaza-te. Mult succes si sa crezi, sa fi sigura ca se va intampla ceea ce iti doresti!

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Un vis.nu poate sa insemne nimic:S, poate ca esti indragostita pana peste cap tongue

| delisa a răspuns:

Cand visezi pe cineva cunoscut indiferent pe cine inseamna ca acea persoana se gandeste la tine! Nu am crezut pana nu mi s-a intamplat! Ma despartisem de un prieten dea meu de ceva timp si incepusem sa il uit! Intr'o seara l-am visat a 2a zi dimineata am intrat pe mess si mea dat cineva add cu numele lui imi era frica sa cred ca e chiar el stiind ce inseamna sa visezi pe cineva! I'am dat add si cand am vorbit cu el mi-am dat seama ca este adevarat poate nu in toate cazurile dau ceva ceva este adevarat!

| justifyme a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit la el si ai adormit cu gandul la el ...si apoi l-ai visat
visul a fost doar imaginatia ta.
sper ca te-am ajutat : pa pa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca plangi inseamna ca te vei bucurawinking
De obicei daca visezi ceva, ti se va intamlpa opusul. Deci din pacate, nu vei avea parte de acest moment romantic in viata reala, poate doar in visehee hee

| Alexutza12 explică:

Mersi mult pentru ajutor!:*:*:*
si daca se mai poate niste raspunsuri!hee hee