| nicoll7 a întrebat:

Buna ...um as putea sa ii spun unui baiat ca il plac? Cred ca si el ma placehee hee
P. S. niciodata nu suntem singuri ...mereu sunt si prietenii langa noi

Răspuns Câştigător
| xPitic a răspuns:

Nicoll7 ar trebui sa fi sigura ca te place. Vorbeste cu el pe mess, ia-i id.ul, intra in conversatie cu el.Si eu am facut greseala sa-mi placa de cineva care DOAR credeam ca si el ma place...nici acum nu stiu daca ma place sau privirile ni se intersecteaza din pura coincidenta.Deci,mai intai trebuie sa fi sigura ca pe tine te place, vorbeste cu el! Ce se poate intampla? Bafta, macar tu sa ai:*!

1 răspuns:
| nicoll7 explică:

Mersi mult pentru ajutor ...asa o sa fac :*:*