| emmma a întrebat:

un baiat.de care imi place si care m'a refuzat. acum are o noua prietena si de fiecare data cand trec prin preajma lui si e cu ea incepe si o saruta, o ia in brate, si cu coada ochiului se uita la mine insistent si dupa ce trec nu o mai saruta...de ce credeti ca face asta? odata ce m'a refuzat

FUNDA!

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Scuza ma ca iti voi da un raspuns extrem de dur dar asta i adevarullaughingCred ca nici nu ar mai merita sa te uiti la el asa ar fi cel mai bine si crede ma ca isi va da seama cine este adica in doua trei cuvinte un papa lapte un copil alintatlaughing)CRed ca tu faci o greseala in continuare uitindu te dupa el si acum probabil in mintea lui de barbat in devenire fara nici un pic de caracter probabil vrea sa ti arate ce ai pierdut tu...adica cum ti am spus eu si mai sus...asa ca cel mai bine ar fi sa nu ti mai arunci privirea pe el.ce zici incerci asta? Si Colac peste pupaza cel mai bine ar fi sa l uiti Definitiv! Asta i sfatul meu pentru mine si crede ma vei avea o viata minunata! Sa ai grija de tine. pupici cu Sclipicilaughing

| Arcusor a răspuns:

Pt ca vrea sa-ti arate cat de imatur,idiot si mentalitate de cocalar clocit are.Tu ia si gasesteti un baiat iubitor,intelegator, tandru, iubaret si de treaba.Si ia si vb cu el asa ca pentru ultima data si zii ca nu te afecteaza cu nimic relatia dintre el si ea.Multa bafta.App de idioti de astia sa fugi toata viata!

| madasuk a răspuns:

Vr sa te faca geloasa:X:X:X:X::X

| andyzet a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa happy