| 666_7474 a întrebat:

un prieten m-a rugat sa postez asta pentru el si sa cer pareri. E tare interesanta treaba, merita macar sa cititi laughing. Mesajul lui:

"Sunt un tip de 18 ani jumatate, elev la un liceu bun, provin dintr-o familie instarita (ceea ce e avantaj uneori, alteori nu), vreau sa devin medic. Fizic, sunt prezentabil, stilul classy. Am avut relatii dar sunt genul ala de tip perfectionist care nu cauta doar un trup frumos, mereu am vrut fata inteligenta. Daca pana acum 2 saptamani ziceam ca eu nu o sa gasesc una care sa ma dea pe spate, acum zic ca is dat peste cap total.

Tipa e cea mai tare fiinta. Are 18 ani, familiile noastre sunt prietene, are aceeasi situatie ca mine, inteligenta, amuzanta, perversa, tot ce vrei. Am iesit cu ea o data, nu m-a lasat sa ii platesc sucul, a facut niste aluzii fine, avea o privire din aia de "fata rea", desi toate astea imbracata ca cea mai distinsa doamna, cu pantaloni negri, camasa crem, parul strans la spate si palton. Sa nu mai spun de parfum, ca si acum imi miroase masina a ea.

Dupa intalnirea asta am mai vorbit una alta si ne-am vazut iar. Ca si cum nu eram destul de buimacit de ea, cand conduceam mi-a pus mana pe picior si ma mangaia si spunea fel de fel de lucruri, jur ca m-am excitat cum nu am patit-o nici cand era o tipa goala. (Intelligence is sexy too). Am oprit, ne-am dus in spate si a inceput sa ma sarute pe gat si piept, mi-a dat jos camasa, in timpul asta vorbea in soapta. Prieteni, ardeam de dorinta desi doar ma atingea, parca aveam 12 ani si eram virginlaughing.

S-a oprit si mi-a spus cu un ton agresiv: haide! Cenzurati voi, dar am *** ca pe niciuna, in masina mea, inghesuiti in spate.Gemea sub mine si ma zgaria pe spate, nu am mai trait asa ceva. Dupa toata treaba, din leoaica aia perversa, si-a imbracat paltonul, pantofii si arata iarasi ca un CEO. Am ramas masca in fata schimbarii bruste, de obicei fetele au nevoie de 30 min sa isi schimbe coafura. laughing

Uriasa mea problema este: ce naiba se intampla? Femeia asta m-a dat peste cap de ma gandesc la ea intruna, are o atitudine extraordinara, pana si cand conduce e sexy si perversa. Ce ma atrage e si faptul ca e o tipa foarte inteligenta, nu o c**va proasta. Ce sa fac? Nu stiu cum ar fi o relatie cu ea sincerlaughing. E genul de tipa independenta, habar nu am cum ar trebui sa ma comport. Ceva sfaturi?"

Multumim pentru orice ajutor!

14 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Nu e curva dar accepta foarte usor sa se culce cu tine, ar trebui sa incerci sa o cunosti, sa vezi ce o intereseaza pe ea, si sa fii tu insuti

| Emilian65 a răspuns:

Continuati asa si relatia va fi fericita si de durata.

| Doub a răspuns:

"nu o c**va proasta."- Asa e, e o c**va desteapta.

| piticelm a răspuns (pentru Doub):

Asta voiam si eu sa comentez, dar ai luat-o inainte laughing

| Doub a răspuns (pentru piticelm):

laughing.

| Phini a răspuns (pentru Doub):

rolling on the floor)) bine zici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Pai e diferenta nu? laughing
ce naiba

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

thinking Nu prea stiu.

| Dariusuu a răspuns:

Tipele ca ea sunt greu de găsit. Felicitării.

Dacă vrei să o păstrezi în viaţa ta iubeşte-o cât poţi şi probabil îi vei da şansa să se îndrăgostească de tine (dacă nu s-a îndrăgostit deja)

Păstreaz-o în viaţa ta cu toate armele tale.

SUCCES

Răspuns utilizator avertizat
| Eduard619 a răspuns:

Da iti dai seama ca nu e o curva daca a vrut sa va ***** la a2a intalnire happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce norocos esti frate happy

| Phini a răspuns:

Frate. tipul mi se pare cam pampalau. oricum laughing

| Livelord a răspuns:

...a-sper-sa/
Nu mai spun nimic.