| Fritsa a întrebat:

Unui baiat ii placea de mine dar cred ca inca ii mai place de mine.In fine ne-am certat fara motiv de multe ori (e o poveste lunga). In fine lui ii place foarte mult de mine, de fosta lui prietena si de doua gemene.Eu am aflat ca vorbea de mine pe la prietenii lui (vorbea de bine) si o vorbea si pe varmea (de rau). Eu l-am facut de rahat si s-a certat cu cele doua gemene si am devenit bes friends ca nu ne cunosteam inainte si cu fosta lui prietena nu ne intelegem. tongue este geloasa ca baiatu` ne place pe noi.Anyway,el s-a suparat ca toti prietenii lui vroiau sa steie cu noi si nu a mai vorbit cu noi doar cu fosta. El a plecat fara sa ne zica macar pa ca de abia anul viitor ne mai vedem. A trecut ceva timp si m-a sunat.Eu i-am sters numarul de telefon dar eram sigura ca este el si m-a intrebat ce fac chestii si m-a intrebat daca ii dau contul meu de pe metin gx si i l-am dat.Am mai vorbit putin si eu i-am zis hai pa si i-am inchis in nas.Am intrat sa vad daca e pe mess si iesise cand intrasem eu.Credeti ca m-a sunat ca ii era dor de mine sau doar asa din interes? big grin

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sunteti cam imaturi amandoi. El te suna ca sa iti ceara cont de metin, iar tu ii inchizi in nas! Nu stiu ce a fost in mintea lui, dar cred ca te-a sunat din interes avand in vedere imaturitatea de care da dovada.

pa, pa.

| Marijuana a răspuns:

Cv gen:

Ion are 2 mere.Cate mere are Ion?

straight face da`o`n moasa`sa pe gheata de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma chestia e ca de ce tea sunat tocmai pe tine? e clar ca vroia sa te auda si probabil a gasit un pretext.hmm faza cu inchisu nu cred ca ai procedat tocmai corect dar na. daca e sa ii fie dor de tine sau asa te mai cautawinking

| 10NuTzZ a răspuns:

Eu cred ca adin amandoua motivelewinking