| Liliana67 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Ma masturbez de la varsta de 5 ani.M-ai sunt virgină? Eram mica nu stiam ce fac dar stiu sigur ca nu mi-am introdus ceva in... sad acum cand am facut treaba asta mi-a curs un lichid alb? Ce e asta? Si apoi mi-a aparut o picatura mica, mica pe ciloţei de sange.Ce se intampla? Nu mi-am introdus nimic in...Mi-am creat placera prin strangerea picoarelor...mi-am distrus singură viaţa? Nu m-ai sunt virgină? sad

Răspuns Câştigător
| Quassaar a răspuns:

Stai liniștită, nu s-a întâmplat nimic. Orgasmul, atât la bărbați cat si la femei provoacă ejacularea, adică acel lichid albicios pe care l-ai observat. Când o femeie are orgasm se spune ca juiseaza. Ești o fericita pentru ca ai ajuns la performanta asta. Sunt femei căsătorie de ani si ani care habar n-au ce este ala orgasm. Prin strângerea picioarelor si frecarea pulpelor ajungi să-ți masezi foarte intens clitorisul fapt care duce la orgasm. In felul acesta daca n-ai sa parte de un bărbat care sa știe sa te aducă la orgasm, macar o sa fii in stare sa ti-l provoci singura. Chiar daca te-ai dezvirginat din greșeală nu-i un capăt de tara si nu vad de ce ți-ai distrus viață. Crezi ca viața ta depindea de virginitate? Sunt femei care au himen aproape inexistent si care la primul contact sexual nu simt nici durere si nu le curge nici valuri de sânge. Inca odată îți spun, stai liniștită, bucura-te in continuare de corpul tau pentru ca viață merge înainte. Mult noroc in viață!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună ce virstă ai? Acel ceva alb care ti a curs era orgasm si ti a curs din cauza ca te ai autosatisfacut sau masturbat mai exact. Iar picatura de singe nu a fost de la faptul că nu esti virgină fiindcă atita timp cit nu te dezvirginează un penis si nu faci sex esti virgină, poate te pregătesti de ciclu si de aceea ai văzut o picatură mică micuță de singe pe chiloțeii tăi si ei la rindul lor mici si micuți. Citi ani ai?

| Leerix a răspuns:

Cum adica prin strangerea picioarelor? laughing

| mleonte81 a răspuns:

Moral esti virgina pana ce faci sex, dar sunt astfel de cazuri in care poti sa-ti rupi himenul accidental.Asta te poti uita tu sa vezi ce si cum...

| BiaAmi a răspuns:

Normal ca mai esti virgina. si mie imi mai curge cate un lichid alb. se curata vaginul. nu e nimic rau in asta. daca nu ai facut sex nu te.ai dezvirginat. nu te speria! big grin

| Liliana67 explică:

Am 17 ani peste cateva luni fac 18. si ma framanta tare gandul asta. sad nu stiu ce a fost in capul meu

| Liliana67 explică:

In concluzie, nu mai sunt virgină? M-am dezvirginat singură? Si cand o sa ma marit ce o sa-i spun sotului? Sa-i spun treaba asta? Nu cred ca o sa creada sad ce am facut...sad mai bine stau singură ..nu stiu ce a fost in capul meu.