| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog feumos sa ma ajutati:Am cunoscut un baiat la bazin.si pentru mine a fost dragoste la prima vedere. peste cateva zile mi-a zis ca ma place dar a zis ca o place si mai mult pe prietena mea.Va rog frumos sa-mi ziceti cum sa ii zic pe messs in seara asta. Vreau sa stie ca il iubesc mai mult decat prietena mea. Help me!

Răspuns Câştigător
| Barbaraaa a răspuns:

Buna eu zic doar sa-i spui asta p messs"te iubesc enorm d mult " si daca e baiat destept o sa`si dea seama happy

4 răspunsuri:
| 4l3x a răspuns:

Am o intrebare "prietena ta arata mai bine ca tine?" adica ma refer la fomre big grin

| Rustin a răspuns:

Vezi de ce ii "naspa" sa iti cari si turma de prieteni dupa tine, oriunde ai merge?

| mikidelikkk a răspuns:

Nu prietena mea nu are deloc forme adica e urata!

| mikidelikkk a răspuns:

Da asa e nu stiu ce m-a apucat sa ii zic sa mearga cu mine...sad