| username_3216 a întrebat:

va rog sa ma ajutati, deci de vreo 2 luni imi cade foarte tare parul, am mai avut perioade in care a cazut, dar acum e exagerat
daca stiti vreun sampon sau orice pentru regenerare, va multumesc big grin
scuzati categoria, dar e cea mai accesatabig grin

5 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Pastile revalid + vitamina(pastile) te ajuta fff mult happy

| s3xy0girl20 a răspuns:

Eu zic sa mergi la dermatolog si sa iti faci analiza firului de par asa vei vedea de ce iti cade parul si o sa-ti dea niste medicamente si eu am avut problema de genu ca a ta si am facut ce ti-am zis

| chels95 a răspuns:

Degeaba gasesti sampon bun. Descopera cauza. Poate fi din cauza ca agresezi radacinile(tragi prea mult de el) sau din cauza alimentatiei. Desi sunt foarte recomandate fructele si legumele, pe langa acestea ai mare nevoie de proteine si acizi grasi omega 3, omega 6(care se gasesc in peste, mai ales in somon)

| username_3216 explică:

Cand am fost in germania a inceput calvarul

| girlove206 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la o farmacie si sa ceri sampon cu petrol te speli cu el o saptamana si ai sa vezi ca nu o sa-ti mai kda deloc si plus ca o sa fie si mai voluminos