| pinky_8347 a întrebat:

va rog sa ma ajutati repede! m-am culcat cu iubitul in noiembrie, si in aceeasi zi mi-a venit menstruatia. a fost fara prezervativ nu si. a dat drumul. mi-a veni ciclul normal, m-a tinut la fel de mult. exista posibilitatea sa fiu gravida? ultima menstruatie a fost pe 16 martie. nu am mai avut contacte sexuale din noiembrie. in ianuarie am facut ecograf si mi-a zis ca e totul curat. va rog ajutor

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce să fie?
De unde sarcină dacă ovulația se încheiase și menstra a venit și s-a mai folosit și prezervativ!
100% nu este nicio sarcină la orizont, stai liniștită.
O femeie nu poate avea și ovulație și menstră în același timp.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| mihaela_8638 a răspuns:

Nu esti insarcinata nu are cum. daca erai insarcinata aveai si tu un pic de burtahee heenu esti stai linistita

| unknownn a răspuns:

Eu nu va mai inteleg,daca nu s-a terminat in voi, atunci n-ai cum sa fi insarcinata! Nu e logic? Sau voi nu ganditi inainte sa puneti aceasta intrebare? Nu conteaza ca ti-o venit menstruatia ca nu ti-a venit ca ai dureri de burta ca dra** stie ce, Daca nu si-a dat drumul in tine nu ai cum sa fi insarcinata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm.
deodata ce nu si-a dat drumul in tine, sunt slabe sanse sa fii insarcinata. Sfatul meu. e sa faci un test de sarcina sa te asiguri. dar cu putin noroc totul va fi bine. Oricum stai relaxata pentru ca sunt putin sansele sa fii. pe viitor protejati-va. sa numai stau cu frica-n san. Succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa fi insarcinata daca nu ai mai avut contact sexual stai linistita...

| 1279 a răspuns:

Loool nu are cum tu esti fata say gay?